Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відділ виховної роботи інформує студентів ЗНУ про особливості процедури виселення з гуртожитків на літній період

Відділ виховної роботи інформує студентів ЗНУ про особливості процедури виселення з гуртожитків на літній період

Відділ виховної роботи інформує студентів ЗНУ про особливості процедури виселення з гуртожитків на літній період
27.05.2020 13:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи студентські гуртожитки

Відділ виховної роботи Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) звертає увагу здобувачів освіти на те, що з 10 до 30 червня 2020 року для студентів починається процедура виселення на літній період та здачі кімнат, поверхів/блоків. З огляду на це, буде складено графік так, щоб найменша кількість людей контактували між собою. Згідно з графіком, в один день будуть здавати: в гуртожитку № 3 – 15-16 кімнат, але не більше 1 кімнати з блоку; в гуртожитку № 4 – по 1 блоку з кожного крила; в гуртожитку № 7 – 10 кімнат, але не більше 1 кімнати  з блоку; в гуртожитку № 2  – по 3 кімнати з поверху. Представники відділу виховної роботи і співробітники гуртожитків звертаються до студентів із проханням узгодити між мешканцями кожної кімнати можливість і готовність приїхати здавати кімнату в певну дату. Для цього необхідно написати боту:@Feedbackznu_bot у соцмережі Телеграм відповідне повідомлення для того, щоб всіх внесли до графіку. Такі побажання будуть прийматись до 27 травня, а далі графік буде складено автоматично.

Також увагу студентів звертають на те, що повідомлення пише тільки один із мешканців кімнати. Важливо також зазначити, що з 1 червня в гуртожитки можуть повернутися для проживання студенти, які офіційно працюють. При цьому, довідки про роботу необхідно оновити та до 29 травня надіслати на електронну пошту vospotdel@ukr.net, після дозволу поселятися 1 червня  з поданням оригіналу довідки завідуючій гуртожитку. Крім того, звертаємо увагу студентів, яким необхідно добрати бали на те, що доповідні із зазначенням списків студентів, яким необхідно добрати бали очно, подають декани на ім’я ректора. Тільки після дозволу ректора студенти можуть мешкати в гуртожитку.

Для виселення на літній період необхідно: здати постільні приналежності кастелянці та отримати довідку (навіть якщо не отримували постіль) про відсутність заборгованості; забрати з кімнати власні речі, гарно вимити кімнату; здати завідувачу гуртожитком: кімнату, ключ від кімнати, довідку від кастелянки. Власні, підписані, речі на літній період можна здати до камери схову, яка знаходиться в гуртожитку. Якщо у Вас виникають питання стосовно проживання в гуртожитку, виселення та інші, ставте їх боту: @Feedbackznu_bot  у Телеграм або дзвоніть до відділу виховної роботи за телефоном: 228-76-48. Нагадаємо, що в період карантину проводяться всі необхідні протиепідемічні заходи, триває відповідна роз’яснювальна робота серед мешканців гуртожитків.

Також звертаємо увагу на те, що ЗНУ має 5 гуртожитків у 3 районах м. Запоріжжя. При цьому університет допомагає й буде допомагати й надалі студентам проходити всі стадії оформлення субсидій. Окрім іншого, після карантину, запевняють фахівці, мешкати в гуртожитках ЗНУ буде ще зручніше, адже у весняно-літній період тут тривають ремонтні роботи з модернізації. Детальну інформацію про функціонування студентських гуртожитків та умови поселення студентів можна переглянути на сторінці відділу виховної роботи  за покликанням:

http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html

Також слідкуйте за актуальними новинами на сайті новин ЗНУ, у відповідних групах у Viber і Telegram.

 

 

 

Схожі новини