Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий коледж ЗНУ запрошує усіх охочих на День відкритих дверей в режимі онлайн

Економіко-правничий коледж ЗНУ запрошує усіх охочих на День відкритих дверей в режимі онлайн

Економіко-правничий коледж ЗНУ запрошує усіх охочих на День відкритих дверей в режимі онлайн
29.05.2020 14:15 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Zaporizhzhia National University День відкритих дверей вступ - 2020

2 червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ о 14.00 відбудеться День відкритих дверей, на який запрошують абітурієнтів та їх батьків. Захід відбудеться в форматі відео-конференції в Zoom. Ідентифікатор конференції: 753-0584-2804, пароль: 02062020.

Для майбутніх вступників та їхніх батьків викладачі та керівництво коледжу розповість про особливості вступу 2020  року, про освітні можливості коледжу, матеріально-технічну базу, про особливості викладання в коледжі, як структурному підрозділі ЗНУ, про перелік спеціальностей,  про нові спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» та інше.

Нагадаємо, що ЕПК – це сучасний коледж, який пропонує 12 конкурентноспроможних спеціальностей, в якому працює найдосвідченіший колектив педагогів та навчається 835 студентів, для яких організовано цікаве студентське життя.  

Також під час відеоконференції представники коледжу дадуть відповіді на питання батьків, наприклад, щодо практичної складової в освітньому процесі, наявності державного замовлення, умов вступу тощо.

Крім того, абітурієнти матимуть можливість взяти участь 2 червня в майстер-класах за конкретними напрямами і спеціальностями коледжу, які відбудуться також в форматі Zoom-зустрічей (кімнат) онлайн. На цих зустрічах будуть виступати викладачі, які презентують відповідні фахові дисципліни за напрямами, а також студенти різних спеціальностей розкажуть про переваги, особливості навчання та студентське життя.

Крім того, 18 червня відбудеться ще одна онлайн-зустріч у Zoom для батьків  о 18 годині, де вони зможуть детально дізнатись відповіді на всі актуальні для них запитання щодо вступу до ЕПК 2020 року.

 

 

 

 

 

Схожі новини