Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ провели online-зустрічі з випускниками шкіл Запоріжжя та області

Викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ провели online-зустрічі з випускниками шкіл Запоріжжя та області

Викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ провели online-зустрічі з випускниками шкіл Запоріжжя та області
28.05.2020 11:51 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами онлайн-зустрічі з абітурієнтами

Для викладачів кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) проведення online-зустрічей із випускниками шкіл м. Запоріжжя та області вже стало традицією. Нещодавно відбулося відразу декілька таких зустрічей з учнями Запорізької загальноосвітньої школи №4; Запорізького навчально-виховного комплексу №41; Балабинського навчально-виховного комплексу «Престиж»; Василівської загальноосвітньої школи №1; Запорізької загальноосвітньої школи «Основа»; Великобілозірської школи № 1; Запорізької школи №111 тепличного комбінату Запоріжжя.

Яскраві, цікаві та сповнені корисною інформацією презентації, які підготували викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту ЗНУ, допомогли абітурієнтам не лише дізнатися, як стати студентами ЗНУ, а й поринути у світ незабутнього студентського життя.

Доцент кафедри Лев Феофанов розповів гостям заходів про Запорізький національний університет, його факультети, інженерний інститут та його спеціальності. Саме в інженерному інституті сьогоднішні абітурієнти можуть отримати затребувані в Україні та світі спеціальності. Тут навчаються майбутні спеціалісти з енергозберігаючих технологій, професіонали в галузі металургії, фахівці в сфері ІТ, електроніки, архітектори, інженери-будівельники, економісти і висококваліфіковані спеціалісти з обліку, аналізу, оподаткування та аудиту!

Лев Костянтинович звернув увагу абітурієнтів на те, чим відрізняється спеціальність від освітньої програми; що таке бюджетна і небюджетна пропозиції, і на що може розраховувати абітурієнт, обравши для зовнішнього незалежного оцінювання дисципліни з кожної з цих пропозицій. Особливу увагу Лев Феофанов приділив цьогорічній вступній кампанії та змінам у графіку її проведення.

Завідувач кафедри обліку аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова розповіла учням про перспективи навчання за освітньою програмою «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством». Тетяна Олегівна звернула увагу на можливості студентів кафедри одночасно навчатися на декількох спеціальностях, а це відкриває перед ними більш широкі перспективи. Окремо Тетяна Меліхова зупинилася на перспективах для студентів проходити стажування за кордоном, і на діючій програмі подвійних дипломів про вищу освіту: один із них вони можуть отримати в Запорізькому національному університеті, а інший – у навчальних закладах країн Євросоюзу.

Про перспективи працевлаштування випускників кафедри розповіла гостям доцент Юлія Подмешальська. Юлія Володимирівна підкреслила, що бухгалтери – це серце компанії, бо саме вони першими отримують інформацію про результати діяльності, рух коштів і стан майна. Отже, висококваліфіковані бухгалтери потрібні всюди: на промислових підприємствах, в малому і середньому бізнесі, банках, страхових компаніях, судово-бухгалтерських експертизах, аудиторських фірмах, податковій інспекції, сфері послуг тощо.

Розповідаючи про студентське життя, викладач Наталія Чакалова наголосила, що студентські роки - це не лише навчання, а й участь у безлічі цікавих заходів, серед яких спортивні, гумористичні та інтелектуальні змагання, а саме, свято спорту й краси «Бал аеробіки»; захоплюючі інтелектуальні ігри «Хто зверху» й «Що? Де? Коли?», «Ліга сміху» тощо. Студенти із задоволенням відвідують підприємства та установи міста, беруть участь у кейс-чемпіонаті від ТОВ «Метінвест», різноманітних загальноміських заходах тощо.

І все ж, якими б цікавими та пізнавальними не були розроблені кафедрою презентаційні матеріали, вони не можуть повною мірою охопити весь калейдоскоп студентського життя. Щоб допомогти абітурієнтам якомога більше дізнатися про Запорізький національний університет і, зокрема, про кафедру обліку аналізу, оподаткування та аудиту, викладачі поділилися з ними актуальними посиланнями на різноманітні інтернет-ресурси.

 

Інженерний інститут

 

 

Схожі новини