Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету долучилися до участі в міжнародному заході онлайн-формату International Legal Talks

02.06.2020 09:58 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес дистанційне навчання міжнародна діяльність

Колектив юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) за підтримки декана, професора Тетяни Коломоєць уже неодноразово долучався до заходів онлайн-формату International Legal Talks.

Зокрема, 29 травня представники факультету масово долучилися разом із Відділенням АПУ в Запорізькій області до спілкування із правниками гостинного Тбілісі. У заході взяли участь студенти юридичного факультету, серед яких – магістранти Валерія Тимошенко, Ярослав Тимошенко, Аліна Свіденко, Дарина Шуляр, Каріна Кузіна, Кирило Гайдук, Андрій Малафеєв, Олксандр Федоров, Денис Долгополов та інші. Серед здобувачів освіти активну участь у заході взяли Денис Соколенко, Дмитро Болобан, Антон Барліт, Микита Жуков та інші. Представницею докторантів на заході стала Анна Шарая.

Правники в режимі online зустрілися з Геннадієм Зарандією – адвокатом з Грузії, членом асоціації адвокатів Грузії, який був юристом в міській мерії міста Тбілісі представляв її в судових і верховних адміністративних органах. Також представляв інвестиційну компанію JSC «Real invest». Він працював у неурядовій організації «Асоціація молодих юристів Грузії» за підтримки USAID. Надає послуги юридичній компанії Usuphashvili & Zedelashvili lawer group JLC в Тбілісі. Професійний досвід спікера включає роботу з багатьма державними органами управління, представниками середнього та малого бізнесу, а також консультування осіб із великим особистим капіталом. Також Геннадій Зарандія здійснює і супроводжує судові процеси в адміністративній галузі права.

Під час зустрічі учасники обговорили ситуацію з юридичним бізнесом у період карантину, прогнози щодо розвитку ринку в посткарантинний час.

Одним з цікавих доповідачів був Данило Тивоненко, адвокат, який підіймав дуже актуальні правові питання в умовах пандемії.  Модератором заходу став Дмитро Гладкий, керуючий Адвокатським об’єднанням «Гладкий, Яценко та Партнери», один із постійних партнерів юридичного факультету. Наприкінці заходу всі учасники висловили вдячність та бажання продовжувати спілкування з актуальних питань права в майбутньому.

Юридичний факультет