Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів запрошують до онлайн-спілкування з представниками деканату історичного факультету

Абітурієнтів запрошують до онлайн-спілкування з представниками деканату історичного факультету

Абітурієнтів запрошують до онлайн-спілкування з представниками деканату історичного факультету
02.06.2020 16:57 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діяльність зустрічі з абітурієнтами ZOOM-конференція

Графіки проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2020 року набули чітких обрисів, а отже, зросла потреба у фаховому спілкування та консультуванні для абітурієнтів. Представники деканату історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно відкриті для зустрічей зі всіма охочими, не зважаючи на обмеження накладені карантинними заходами, – у форматі дистанційного спілкування. 25 травня відбулася зустріч у форматі ZOOM-конференції Юрія Іріоглу, заступника декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи, з учнями ЗОШ № 40 м. Запоріжжя, під час якої було представлено освітні можливості історичного факультету Запорізького національного університету.

Також кожної п’ятниці, о 13.00, на платформі ZOOM, Володимир Мільчев, декан історичного факультету ЗНУ, а також фахівці декана Ірина Кривко, Роман Молдавський та Юрій Іріоглу відповідають на запитання стосовно стратегії підготовки до ЗНО з історії України. Вони надають інформацію щодо специфіки організації вступної кампанії 2020 р., знайомлять із освітніми програмами, за якими відбуваються підготовка на факультеті, кар’єрними перспективами випускників та форматами набуття практичних навичок студентами.

Конференція ZOOM «Історичний факультет»:

https://zoom.us/j/95735009495?pwd=aG9lbjdCajB3L0RUWWVjMkFhNXgyQT09

Ідентифікатор конференції: 957 3500 9495

Код доступу: 4piFpW

З особливостями організації студентського життя на історичному факультеті знайомлять абітурієнтів безпосередньо представники студентства, в особі голови студентської ради Гриценко А. та інші. Безперервне спілкування забезпечено каналом «Історичний факультет ЗНУ» в мережі Telegram та Facebook.

Ще одним форматом спілкування та можливості доторкнутися до академічної науки для учнівської молоді та абітурієнтів зокрема, є Історична платформа «Мельпомена», що була зорганізована силами студентів та аспірантів історичного факультету. Платформа відкрита для спілкування та дискусій для всіх, хто цікавиться історією суспільства та дотичних до його розвитку проблем. Долучайтеся!

Історичний факультет чекає на вас!

Більше по історичний факультет можна дізнатися на його офіційних сторінках у соцмережах:

у Facebook: https://www.facebook.com/groups/ifznu

в Instagram: https://www.instagram.com/histfacznu

у Telegram: https://t.me/hisfacznu

Історична платформа «Мельпомена»: https://www.facebook.com/melpomenah

 

 

 

 

Схожі новини