Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціальної педагогіки та психології, рекрутмент, бізнеспартнер у компанії Luxoft Олена Цвіткова

03.06.2020 10:45 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті, за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення та успіху випускниці факультету соціальної педагогіки та психології Олени Цвіткової. Під час розмови вона розповіла про студентські роки, професійний шлях й досягнення успіху.

Ось що говорить Олена Цвіткова:

- Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати більших успіхів. Я свідомо йшла в професію. Не тому, що «мама чи тато вважали, що так треба», а тому, що я бажала отримати професію психолога всім серцем. Якби мені дали другий шанс вступити будь-куди після школи, я б нічого не змінювала – тільки факультет СПП у рідному ЗНУ!

Мій диплом, у першу чергу, допоміг мені здобути впевненість, що та дівчинка без досвіду, якою я випускалась 12 років тому, має чудову базу для старту професійного шляху. А п'ять років навчання психології дозволили розвинути потрібну критичність мислення, системність, глибину розуміння професійних проблем, із якими я мала та маю справу.

Свою професійну реалізацію я почала одразу після випуску із ЗНУ – менеджером із підбору персоналу в торгівельній компанії у м. Києві. Із 2010 року я пов’язала свій професійний розвиток із IT-галуззю на посаді IТ-рекрутера в компанії «УКРНЕТ». За 10 років в IT спробувала свої сили також на посадах HR Manager, HR Generalist, Senior HR Manager. Із 2016 року я працюю в компанії Luxoft, зараз займаю посаду Recruitment Business Partner, супроводжую усі процеси, пов’язані з наймом в Україні та ЄС.

Вважаю, що мені пощастило, оскільки моя професія дозволяє працювати з усім світом звідусіль та з легкістю мігрувати в онлайн-процеси. Уже кілька років я працюю з колегами з усього світу у віддаленому режимі. У наш час у вільному доступі є всі можливості для ефективної роботи без особистого контакту, що є дуже актуальним у період карантину. І сьогодні мене надихає на успішну й активну діяльність любов до того, що я роблю! Я знайшла себе в роботі з людьми.

Спогадів про студентські роки, насправді, дуже багато, у голові калейдоскоп подій, тепло на серці. Усі педагоги лишили добрі спогади. Окремо хочу виділити Наталію Олександрівну Губу. Це – мій професійний наставник, людина, завдяки якій я закохалась в професію. Незабутні лекції Маріанни Григорівни Ткалич. Я завжди захоплювалась її впевненістю, рівнем володіння собою. Анжеліка Петрівна Поплавська та Наталія Федорівна Шевченко – викладачі, на лекції яких я завжди чекала.

Тому майбутнім випускникам я бажаю насолоджуватися кожним днем із п’яти років навчання, не сприймати предмети окремо від практики, кожне нове знання пробувати приміряти до реального життя. Тільки практика! Ніколи не боятися спробувати щось нове, зробити помилку та йти далі. Шукайте можливості, пробуйте себе в професії, відчуйте глибоко в душі, що приносить кайф, і розвивайте себе у цьому напрямку. Ви дуже щасливі мати доступ до великої кількості можливостей, отримувати знання та світовий досвід, не встаючи з рідного дивану, – не нехтуйте цим.

Професія психолога дозволяє реалізувати себе в будь-якій галузі та стати успішними!