Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Класичні літературні сюжети набувають несподіваних інтерпретацій у студентів факультету іноземної філології

03.06.2020 11:07 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології освітній процес інноваційні методи навчання

Творче тлумачення класичних сюжетів – один з напрямків формування критичного мислення сучасного філолога. Тому серед варіантів групової роботи, запропонованої студентам факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) доцентом кафедри німецької філології і перекладу Яною Кравченко, було створення коміксів за мотивами вивчених творів. Знайомі герої постали в незвичних ракурсах, адже опинилися в сучасних реаліях.

Другокурсники спеціальності «Мова і література (іспанська)» Микита Газізов, Вікторія Мєрєнкова, Вероніка Шевченко, Вікторія Ніколаєва занурили мандрівника Гуллівера у всі тривоги карантинної самоізоляції, піддавши його випробуванням важчим, аніж міг уявити його автор, англійський письменник Джонатан Свіфт.

Студентки спеціальності «Мова і література (англійська)» Катерина Пак, Вікторія Семешко, Каріна Чигрина зацікавилися долею дружини Гуллівера, яка не бажає миритися з вічним очікуванням чоловіка. До речі, Чудовисько Франкенштейна в інтерпретації другокурсників знайшло своє особисте щастя та живе повним емоцій життям

Ось так успішно співіснують класика, креативність та сучасні реалій під час вивчення літератури на факультеті іноземної філології.

Яна Кравченко,

Ганна Ваніна,