Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники ЗНУ дистанційно зустрілись із Головою Верховного Суду

Майбутні правники ЗНУ дистанційно зустрілись із Головою Верховного Суду

Майбутні правники ЗНУ дистанційно зустрілись із Головою Верховного Суду
04.06.2020 10:19 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет Асоціації правників України вебінар

Професійне становлення юриста завжди починається в закладах вищої освіти. Щоб майбутній правник зміг досягти справжнього успіху на обраній професійній ниві, навчання має гармонійно поєднувати теоретичну та практичну частини. Для кожного студента дуже важливо мати змогу розвивати вміння виступати публічно й, при цьому, чітко та переконливо висловлювати свою думку; брати участь у різноманітних правничих школах, форумах та змаганнях; і, звичайно ж, зустрічатися з юристами-практиками. Усі ці можливості є в кожного студента-правника, який навчається на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Зокрема, вже неодноразово магістранти факультету долучались до online-заходів Асоціації правників України (АПУ). У рамках цих вебінарів нещодавно наші студенти стали учасниками online-зустрічі з Головою Верховного Суду Валентиною Данішевською. Модераторами зустрічі стали президент Асоціації правників України Денис Бугай; голова Комітету АПУ з процесуального права, керуюча партнерка ЮГ LCF Анна Огренчу.

Як завжди, інформацію про проведення online-зустрічі студенти отримали від адміністрації юридичного факультету. зокрема, декан факультету Тетяна Коломоєць завжди заохочує майбутніх правників брати участь у таких актуальних заходах. Такий цікавий захід не міг не привернути увагу молоді й магістранти юридичного факультету охоче відгукнулися на запрошення.

Вебінар був дуже пізнавальним, практично-орієнтовним та захопливим. Під час зустрічі обговорювалися такі питання, як підсумки засідання Пленуму Верховного Суду 29 травня 2020 року; забезпечення єдності судової практики: впровадження електронного правосуддя в Україні; практика Суду щодо компенсації витрат на правничу допомогу, а також, те, яка реформа потрібна судам.

Валентина Данішевська зазначила, що представники Верховного Суду завжди із задоволенням беруть участь у різноманітних зустрічах, і розповіла про роботу Верховного Суду під час карантину. Окремо Валентина Іванівна звернула увагу на правомірність введених на час карантину заходів; на особливості застосування норм права та інші практичні й наукові особливості. Визначила Валентина Данішевська й коло питань, вирішення яких має покращити функціонування системи правосуддя тощо.

Питання, що обговорювалися під час зустрічі, викликали жваві дискусії в online-режимі, а участь у такому заході неодмінно стане в нагоді майбутнім юристам, тож студенти щиро подякували усім причетним до проведення вебінару й із задоволенням візьмуть участь у нових подібних заходах.

Ознайомитися з вебінаром можна за покликанням:

https://www.youtube.com/watch?v=QMhhNRfI0Jo

 

 

 

 

Схожі новини