Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культури ЗНУ організував низку яскравих творчих заходів

Центр культури ЗНУ організував низку яскравих творчих заходів

Центр культури ЗНУ організував низку яскравих творчих заходів
04.06.2020 10:27 Все Головні новини Центр культури ЗНУ Ліга сміху ЗНУ Шкільна Ліга сміху ЗНУ Відкритий університет ZNU online профорієнтаційна робота культурно-масова робота

Днями центр культури підготував звіт про кілька важливих проєктів, котрими вони опікувалися та до яких долучилися. Так, упродовж весни 2020 року центр культури Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготував чимало веселих, незабутніх і корисних заходів. Зокрема, представники центру взяли участь у святкуваннях до Міжнародного жіночого дня 8 березня в Обласному центрі молоді. А 5 та 6 березня влаштували музичні перерви на площі між навчальними корпусами №№ 2 і 6. Також в інженерному навчально-науковому інституті організували музичні заходи та веселі конкурси з актуальними подарунками для молоді.

Не припиняє свою роботу центр культури ЗНУ і під час карантину. В online-режимі відбуваються підготовки до творчих конкурсів, до свята гумору «Ліга сміху ЗНУ», а також – до «Шкільної Ліги сміху ЗНУ». Не залишилася поза увагою й підготовка до – свята краси «Miss University-2020». Активно займаються представники центру культури ЗНУ і профорієнтаційною роботою. Вони стали одними з організаторів дня відкритих дверей у режимі онлайн; допомогли відбутися відеозустрічі ректора ЗНУ Миколи Фролова зі студентами та абітурієнтами. Зусиллями центру був втілений у життя проєкт «Відкритий університет. ZNU online». За цей час співробітники створили та опублікували інформаційні відео від ректора та проректорів університету, а також – від керівників відділів. Уже відзняті та монтуються відеоролики деканів факультетів та директорів коледжів. Разом із викладачем факультету фізичної культури, здоров’я та туризму Борисом Кокаревим створили й серію відео «Заняття спортом на самоізоляції».
На жаль, у зв’язку з карантином, деякі вже заплановані на весняний період заходи були перенесені на наступний навчальний рік. Проте частина з них все ж відбулася, хоча й в online-форматі. Зокрема, у соціальній мережі Instragram, на сторінці центру культури, провели розважальні заходи, в яких взяли участь студенти, випускники й адміністрація Запорізького національного університету. Постійно проводилися різноманітні online-ігри, конкурси та розіграші, серед яких «Правда або дія», «ЗНУ Контакти», конкурс із розіграшем подарунків «ЗНУ вдома». Не припинила свою роботу й вокальна студія «Кантилена». Увесь цей час під керівництвом Наталії Пиріг юні таланти вдосконалювали свою вокальну майстерність.
Беруть активну участь представники центру культури й в покращені актової та хореографічної зали інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Завдяки ректору Миколі Фролову та адміністрації ЗНУ, актова та хореографічні зали інституту стають більш комфортними та функціональними. А вже незабаром на всіх шанувальників мистецтва чекають online-шоу «ЗНУ має таланти»; багато цікавого від вокальної студії «Кантилена» та партнерів центру культури: відеографа Іллі Гордєєва та ін. А абітурієнти ще й побачать профорієнтаційні відеоматеріали факультетів, коледжів, стануть учасниками online-дня відкритих дверей ЗНУ тощо.

Схожі новини