Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили відеозвернення декана факультету журналістики Віктора Костюка до абітурієнтів

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення декана факультету журналістики Віктора Костюка до абітурієнтів

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення декана факультету журналістики Віктора Костюка до абітурієнтів
04.06.2020 10:38 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики вступ-2020 відеозвернення декана профорієнтаційна діяльність

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення декана  факультету журналістики Віктора Костюка. Під час карантину на адресу вишу надходять багато запитань, пов’язаних із різними аспектами вступу 2020 на різні факультету від абітурієнтів, які цього року планують вступати у заклади вищої освіти. Віктор Володимирович у своєму відеозверненні надав відповіді на запитання абітурієнтів, які стосуються особливостей вступу на різні спеціальності й освітні програми саме факультету журналістики. Ознайомитись із відеозаписом можна за покликанням:

https://www.youtube.com/watch?v=8HqvLwVKoDs

Декан Віктор Костюк у своєму виступі зауважив:

- Доброго дня, шановні абітурієнти! Звертаю вашу увагу на перспективи й можливості навчання на факультеті журналістики ЗНУ – одному з найпотужніших факультетів вишу.

Журналістика – це професія відповідальних людей. Всі можуть прекрасно бачити, що поряд із медиками сьогодні також без всяких обмежень працюють і журналісти. Адже вони доносять суспільству інформацію. Ця професія потребує відповідальності від тих, хто працює, а також – і самі професіонали потребують відповідальності від тих, із ким вони працюють. На факультеті журналістики ЗНУ готують висококваліфікованих фахівців за двома спеціальностями. Перша спеціальність – це «Журналістика», за якою готують власне журналістів, фахівців у галузі реклами і зв'язків з громадськістю (PR), а також фахівців у галузі редакційно-видавничої діяльності та медіамоделювання. Друга спеціальність – це «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яка включає освітню програму «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні», за якою готують фахівців для роботи в різних інформаційних структурах. Випускники цієї спеціальності ідуть працювати прессекретарями, помічниками керівників і народних депутатів.

Тому запрошуємо абітурієнтів вступати саме на факультет журналістики. Ви не пошкодуєте, адже в цей час ми, як ніколи, відчуваємо особливість потреби в контакті та комунікації. На факультеті журналістики вас навчать як професійно комунікувати, як правильно донести інформацію та як її сприйняти. Тому закликаю абітурієнтів зробити правильний вибір і вступати на  факультет журналістики ЗНУ.

Детальну інформацію про факультет можна знайти у соціальних мережах:

 

Telegram: https://t.me/fjznu

Instagram: https://instagram.com/fjznu

Facebook: https://www.facebook.com/fjznu

 

 

 

 

Схожі новини