Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей на платформі Zoom

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей на платформі Zoom

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей на платформі Zoom
04.06.2020 12:05 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

День відкритих дверей в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться 18 червня о 18.00 на платформі Zoom: ідентифікатор – 753-0584-2804, пароль – 18062020. Запрошуємо приєднатися до зустрічі батьків вступників, самих абітурієнтів, вчителів й усіх охочих!

Цими днями відбулися зустрічі та консультації з абітурієнтами з питань особливостей вступу – 2020 та навчання на окремих спеціальностях, що їх пропонує ЕПФК ЗНУ. Організаторами тематичних конференцій за спеціальностями виступили викладачі коледжу: Лариса Ніколаєва («Туризм»), Олена Есаулова («Фізична культура і спорт», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка»), Марина Іщенко («Право»), Тетяна Волошко («Дошкільна освіта», «Початкова освіта»), Ірина Мордвінова («Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент»), Юлія Борисовська («Інженерія програмного забезпечення»).

Надалі, 9 червня, заплановано також провести зустріч зі вступниками та всіма охочими, які цікавляться спеціальністю «Журналістика»: початок конференції на платформі Zoom – о 16.00, ідентифікатор – 567 314 4256, пароль – 090620. Із учасниками заходу зустрінеться викладач факультету журналістики, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів, яка висвітлить питання щодо цьогорічної вступної кампанії та відповість на запитання, що цікавлять абітурієнтів.

Про умови навчання в коледжі також розповідають його студенти. Бути студентом ЕПФК – це престижно і актуально, цікаво і драйвово! На першокурсників чекають світлі, добре обладнані комп’ютерні класи та аудиторії. Висококваліфіковані викладачі коледжу, серед яких чимало представників науково-педагогічних працівників університету, забезпечують якісну освіту, зокрема дистанційне навчання – завдяки функціонуванню системи електронного забезпечення навчання Moodle ZNU та іншим електронним платформам тощо. Студенти отримують усі необхідні матеріали для успішного навчання, написання контрольних робіт, проходження тестувань. Вони мають усі можливості для всебічного інтелектуального розвитку, участі в наукових заходах (зокрема, у щорічній студентській науковій конференції ЗНУ «Молода наука» тощо), розвитку власних талантів, які учасники можуть продемонструвати під час численних університетських заходів, найпопулярнішими з яких є «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс!», «Студентська весна», «Ліга сміху ЗНУ» та інші. Їм також забезпечена можливість проходити практику на базі провідних підприємств та установ Запорізького регіону, або самостійно обирати базу практики. Окрім іншого, ЕПФК щороку забезпечує велику кількість бюджетних місць для своїх вступників на різних спеціальностях.

Молодь відчуває постійну підтримку адміністрації коледжу та університету, інтегровану взаємодію із представниками різних факультетів. Випускники коледжу отримують пріоритетне право для вступу на факультети ЗНУ – на 3 курс за спеціальністю, або на 2 курс – за умовами перехресного вступу. 

Більше корисної інформації та відповіді на цікаві для Вас запитання зможете отримати під час зустрічі із представниками ЕПФК на Дні відкритих дверей та із розмови з начальником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галиною Микитів. Своїми історіями фахового становлення та успіху в професії також діляться випускники коледжу на його сайті.

Запрошуємо на навчання до Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ!

Більше інформації про ЕПФК та про День відкритих дверей дивіться за посиланнями на сайті коледжу та в соцмережі Фейсбук:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/11560/econ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=640447666543249&id=100017340637599

 

Схожі новини