Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Інформаційники»-першокурсники факультету журналістики підготували для абітурієнтів цікавий фаховий марафон – розгадування філворду

04.06.2020 15:45 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця з абітурієнтами е-Сертифікат

Першокурсники-«інформаційники» (ОП «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні») факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запропонували абітурієнтам у соціальній мережі Фейсбук розгадати фаховий філворд, де ховається 10 термінів для комунікаційників, у рамках дисципліни «Діловодство». Адже поєднання розвитку навичок листування-пропозицій цільовій аудиторії, формування корпоративної культури із знайомством абітурієнтів з освітньою програмою таким чином набуває ще більшої користі та надихає студентство на креатив.

Також у рамках практики «інформаційники» розробили та адресно надіслали кожному учаснику е-Сертифікат про участь.

Дякуємо абітурієнтам, які, незважаючи на завантаженість фінішного місяця навчального року, відгукнулися на запропоновану ініціативу. Тож факультет отримав нових друзів, які, сподіваємось, стануть частиною студентської родини факультету:

Софія Кирпа, 11 клас, ОЗЗСО Новозапорізька школа

Валерія Мажура, 9 клас, ОЗЗСО Новозапорізька школа

Марія Середа, 9 клас, ОЗЗСО Новозапорізька школа

Віталій Кузьменко, 11 клас, ОЗЗСО Новозапорізька школа

Юлія Лебідєва, Більмацька ЗОШ «Інтелект» І-ІІІ ступенів

Дарина Васильченко, КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Влад Абрамов, Чорноморська загальноосвітня школа №2

Також сертифікат про участь надіслали поважній учасниці, давньому другу факультету, заступниці директора з виховної роботи Бердянської гімназії № 3 «Сузір'я» Тетяні Чорній.

Першокурсникам-«інформаційникам» натхнення для подальших творчих ідей, а абітурієнтам успіху у вступній кампанії 2020!

Вікторія Ковпак,

кафедра теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю