Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ профорієнтаційна робота зі студентами-випускниками триває в онлайн-режимі

У ЗНУ профорієнтаційна робота зі студентами-випускниками триває в онлайн-режимі

У ЗНУ профорієнтаційна робота зі студентами-випускниками триває в онлайн-режимі
05.06.2020 09:40 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU Zaporizhzhia National University) відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування біологічний факультет профорієнтація

Профорієнтаційна робота зі студентською молоддю в рамках діяльності центру кар’єри «PROFI Центр» набирає обертів. Зокрема, третього червня фахівець із профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості Олена Лопатченко зустрілася в онлайн форматі з випускниками біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Цей захід був організований за ініціативи співробітників університетського відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Зокрема, до організації цього заходу долучились начальник цього відділу Галина Микитів та фахівець відділу Оксана Булавіна. Відзначимо, що такі зустрічі – дуже важливі для студентів, які шукають перше робоче місце, а ЗНУ активно допомагає їм у цьому.

Під час онлайн-зустрічі учасники говорили про те, з чого почати пошуки першої роботи, де знайти роботу, якими універсальними навичками повинен володіти молодий фахівець, як скласти мотиваційний лист, який спонукає роботодавця зустрітися з потенційним працівником.

Сподіваємося, що лайвгаки, які молоді люди отримали під час вебінару, допоможуть їм у перших кроках до омріяного професійного майбутнього.

 

Схожі новини