Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Дар’я Сіра – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

05.06.2020 13:01 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет наукова діяльність студентська наука перемога

У рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціальності «Фінанси і кредит», який проходив у Київському національному торгівельно-економічному університеті, відбулося підбиття підсумків. Його організатори визначили переможців на підставі результатів першого етапу другого туру (за результатами двох рецензій), одним із яких стала студентка економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дар’я Сіра. Студентка отримала Диплом 3 ступеня за наукову роботу «Бюджетування та фінансове планування на підприємстві ПрАТ «Запоріжкокс». Науковий керівник – д.е.н., професор кафедри управління персоналом економічного факультету ЗНУ Олександр Череп.

Колектив економічного факультету привітав із перемогою Сіру Дар’ю та її наукового керівника професора Олександра Черепа та побажав їм творчої наснаги і плідної наукової діяльності у майбутньому!

Економічний факультет