Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали представників медіа із Днем журналіста!

У ЗНУ привітали представників медіа із Днем журналіста!

05.06.2020 15:02 Все Головні новини День журналіста факультет журналістики професійне свято академічна газета вишу челендж журналісти важливі

Користуючись чудовою нагодою у виші засвідчили щиру повагу й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю із багатьма ЗМІ нашого регіону та держави загалом. Також найщиріші вітання прозвучали й для викладачів, співробітників і студентів факультету журналістики, пресслужби ЗНУ, Обласної академічної газети «Запорізький університет», інтернет-радіо «Юніверс», порталу «Пороги», телестудії вишу, котрі працюють, зокрема і в рамках навчальних лабораторій на факультеті журналістики – із нагоди професійного свята!

Саме ви, представники друкованих та електронних ЗМІ, щодня інформуєте співвітчизників про головні події в соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави й рідного краю зокрема. Своєю невтомною працею, активною громадською позицією, прагненням змінити на краще своє і наше життя, ви стоїте на сторожі демократії, фахово та самовіддано служите своїй справі, своєму народу, додаєте віри та впевненості в завтрашньому дні.

Також у виші приєдналися до всеукраїнського челенджу   #Журналісти_Важливі – ці прості, але такі місткі слова стали своєрідним гаслом цьогорічного Дня журналіста. Фахівці медіа щоденно забезпечують суспільство оперативною і достовірною інформацією, фаховими коментарями, аналізом і прогнозами. Журналісти – важливі, бо їхня праця – передумова існування демократичного суспільства. І тому згуртованість, професійна солідарність, єдність у відстоюванні права на професію – нині актуальні як ніколи. Тож цьогорічний День журналіста став також нагодою для всіх нас ще раз усвідомити і вголос заявити: журналісти – важливі.

Нехай не зраджують вас оптимізм і творче окрилення задля розквіту рідного Запоріжжя та гідного поступу всієї України!