Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики взяли участь у соціальному грантовому проєкті «Scholarship в Україні»

Студенти факультету журналістики взяли участь у соціальному грантовому проєкті «Scholarship в Україні»

Студенти факультету журналістики взяли участь у соціальному грантовому проєкті «Scholarship в Україні»
09.06.2020 16:38 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики грантова діяльність конкурс перемога

У травні в рамках соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» діяв V конкурс для здобувачів вищої освіти. «Карантин – це додаткова можливість для студентів Запорізького національного університету отримати грант на освіту», – як зазначили організатори. Тож цілеспрямовані студенти факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спробували свої сили в запропонованій ініціативі.

Це вже 5 конкурc, який компанія CyberShark як ініціатор такого соціального проєкту в Україні, організовує для студентства. Призовий фонд V конкурсу складає 63 000 грн, які можуть бути використані на:

- оплату за навчання в навчальному закладі,

- оплату за будь-які освітніх курсів, на вибір переможця.

Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання в розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2-і та 3-і місця, теж отримають заохочувальні грошові призи.

Зокрема, Юлія Канзеба, студентка 3 курсу факультету (ОП «Видавнича справа та редагування») під керівництвом доцента Вікторії Ковпак підготувала аналітичну статтю в рамках конкурсної теми «Бізнес-ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?»: «Громадський проєкт «Paslawsky’ FEST»». На питання: «Тож, що я можу реалізувати вже сьогодні?» Юлія відповіла в роботі так: «Я вже можу почати роботу з організації комунікаційного майданчику, залучити студентів факультетів журналістики, адже вони потребують практики та реалізації ідей, а фестивальний формат залежить і від великої кількості людського капіталу. Я точно є (ре)транслятором ментативів регіону, адже Попасне – моє рідне місто. Я точно вірю в успіх таких проєктів, що є частиною бренд-культури країни».

Анна Андреєвська, студентка 2 курсу факультету (ОП «Інформаційна діяльність у бізнесі політиці та державному управлінні») під керівництвом доцента Наталії Санакоєвої підготувала аналітичну статтю «Бізнес і волонтерство – чи можлива співпраця?», де у висновках Анна зазначила: «Отже, порівнявши дві партнерські пропозиції («Стандарт» і «Преміум»), що різняться своєю масштабністю, ми шукали відповідь на питання: чи можлива співпраця бізнесу та волонтерства. Дослідивши переваги для бізнесу та волонтерської організації, а також беручи до уваги напрацьовану схему партнерства між бізнесом та організаторами конференції TEDx, можемо сміливо дати відповідь «так»».

Обидві студентки-учасниці є гордістю факультету, адже їхня академічна успішність, потужна громадська діяльність, неабиякий волонтерський досвід, професійні медійні, інформаційно-комунікаційні навички дали можливість у сесійному марафоні взяти участь у грантовій програмі, що спрямована на те, аби підтримувати молодь, заохочувати її та мотивувати.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, надаються сертифікати учасників соціального грантового проекту «Scholarship в Україні».

Тож сподіваємось, що цей досвід буде корисним і для студентів, і для університету!

 

Вікторія Ковпак,

факультет журналістики

 

 

 

Схожі новини