Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко – учасниця міжнародного конкурсу есе

Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко – учасниця міжнародного конкурсу есе

Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко – учасниця міжнародного конкурсу есе
10.06.2020 10:29 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет студентська наука конкурс

За ініціативи декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Коломоєць, студентка юридичного факультету Дарина Куліченко стала учасницею українського національного етапу міжнародного конкурсу есе «Дивимось у майбутнє: спільні цінності, спільні мрії». Метою даного конкурсу є висвітлення громадського сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації, викликів, що постають перед європейським проектом, європейських цінностей, майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних із ЄС тем.

Поділившись власним баченням впливу євроінтеграційних процесів на українське суспільство, ідеями щодо перспектив ЄС, студентка отримала сертифікат про участь у конкурсі від організаторів. А це – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, ГО «Квадрівіум», ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву», факультет міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова та Департамент комунікацій Чернівецької облдержадміністрації у рамках проєкту ENACTED – «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що фінансується Європейським Союзом.


Юридичний факультет

 

 

 

Схожі новини