Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Переможцями стипендіальної програми «Завтра.UA» стали студенти ЗНУ Анастасія Вапірова та Олександр Смирнов

Переможцями стипендіальної програми «Завтра.UA» стали студенти ЗНУ Анастасія Вапірова та Олександр Смирнов

Переможцями стипендіальної програми «Завтра.UA» стали студенти ЗНУ Анастасія Вапірова та Олександр Смирнов
10.06.2020 14:00 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет факультет іноземної філології студентська наука стипендіальна програма «Завтра UA» перемога

Днями оприлюднили результати ХІV конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» (Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива) за 2019/20 навчальний рік. Цього разу в ньому взяли участь 13 студентів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), двоє з яких і стали переможцями. Це – Анастасія Вапірова (факультет іноземної філології) й Олександр Смирнов (філологічний факультет).

Обидва студенти ЗНУ – активні учасники наукового й громадського життя університету, стипендіати й переможці обласних і всеукраїнських конкурсів. Зокрема, студентка ФІФ Анастасія Вапірова вдруге стала стипендіатом програми «Завтра.UA». Олександр Смирнов також має досвід учасника цієї програми, а ще, він – стипендіат міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який отримав стипендію Президента України терміном на один календарний рік.

Цьогорічний конкурс проходив у непростих умовах карантину, тож усі його учасники й переможці висловлюють щиру вдячність організаторам, які забезпечили рівні умови для всіх конкурсантів і провели захід на високому рівні. А також вони вдячні тим, хто весь цей час підтримував їх, вболівав за їхню перемогу, – і передусім, батькам та науковим керівникам! Вони також розповіли у соцмережах про свою роботу над конкурсними науковими розвідками, зокрема про розробку компаративних моделей для лірики, переклади віршів з англійської та польської мови, групову роботу, організовану на платформі Zoom, співбесіди з експертами тощо.

Для участі в конкурсі-2019/20 стипендіальної програми «Завтра.UA», який проходив у три етапи, загалом було подано документи від 563 студентів зі 103 українських ЗВО. Усього в рейтингу І туру взяли участь 546 конкурсантів. За рішенням конкурсної комісії (Правління Благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива»), на оцінювання експертам ІІ туру було передано 474 конкурсні роботи. Учасниками ІІІ туру стали 302 конкурсанти. Вони взяли участь у роботі груп цього заключного туру, який проходив у онлайн-форматі. Згідно результатів, переможцями конкурсу-2019/20 стипендіальної програми «Завтра.UA» стали ті особи, підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 70,5 балів у загальному рейтингу конкурсантів. Вони посіли в загальному рейтингу позицію з 1 по 100 і стали стипендіатами-2020 програми «Завтра.UA».

Організатори й переможці конкурсу запрошують студентську молодь долучатися до участі в конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» наступного року. Прокачаєте особистісні скіли в усіх можливих напрямках!

Загальний рейтинг учасників і результати конкурсу цього року можна побачити на сайті «Завтра.UA» або на сторінці ФБ: https://zavtra.in.ua/competition/results-19-20/?fbclid=IwAR3zZhde6bpdyt0yIgjYPj-a7YInh0UrSC6oPTX1xTI2TBNhgvyKNMP798M

https://www.facebook.com/Zavtra.UA/photos/a.265419600165204/4019691211404672/?type=3

 

Схожі новини