Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають ремонтні роботи з облаштування обласного коворкінг-центру для студентства

У ЗНУ тривають ремонтні роботи з облаштування обласного коворкінг-центру для студентства

У ЗНУ тривають ремонтні роботи з облаштування обласного коворкінг-центру для студентства
10.06.2020 14:07 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University ремонтні роботи матеріально-технічне забезпечення комбінат громадського харчування коворкінг-центр

Масштабні роботи тривають прискореними темпами на території коворкінг-центру, який облаштовується на 2 поверсі будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Тут відбувається переформатування території колишньої студентської кав’ярні «Тетянин день», де з початку нового навчального року, як планується, розпочне функціонувати обласний коворкінг-центр і зможуть працювати групи за інтересами, проводитися різноманітні студентські, освітні й наукові заходи. Контроль над втіленням цього масштабного проєкту університету здійснює особисто ректор Микола Фролов, організовують роботи проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір та головний інженер Валентин Моцак.

Ще минулого року тут прибрали всі перегородки та інші конструкції, аби здійснити ремонтні роботи та переформатування робочого простору. Відбувся демонтаж старих вікон і заміна їх на нові, енергоощадні, зараз тривають ремонтно-будівельні роботи.

Нещодавно вже здійснили заливання стяжки підлоги, яку наразі планують вкривати керамічною плиткою. Стіни та колони, що тут розташовані, вирівняли та обшили гіпсокартоном. Після остаточного завершення цих робіт їх фарбуватимуть і здійснюватимуть їхнє художнє оформлення.

Вже завершили роботи з розведення електропроводки для електромережі та комп’ютерів, якими буде забезпечено приміщення. Для підключення інтернету також завели оптоволоконні кабелі.

Згідно з розробленим макетом приміщення, тут будуть обладнані окремі зони. Загальна територія буде мобільним приміщенням-трансформером, що зможе виконувати як роль великої зали для урочистого заходу, так і легко перетворюватиметься на кілька невеличких приміщень для роботи окремих груп – проведення семінарів, різноманітних наукових, освітніх, тренінгових заходів, переговорів, занять учасників груп за інтересами, а також – облаштування зон відпочинку тощо. Приміщення буде забезпечене відповідним обладнанням: це – мобільні стіни-перегородки, які легко збиратимуться/встановлюватимуться і при цьому матимуть потрібний рівень звукоізоляції. Багатофункціональність також буде досягнута завдяки встановленому аудіо-візуальному мультимедійному обладнанню, котре стане в пригоді як для великих зібрань, так і для декількох локальних заходів одразу. Із цією метою також приміщення матиме комп’ютери та швидкісний інтернет, Wi-Fi-покриття.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини