Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, заступник директора з правових питань, начальник юридичного відділу АТ «Мотор Січ», адвокат Ніна Кацило

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, заступник директора з правових питань, начальник юридичного відділу АТ «Мотор Січ», адвокат Ніна Кацило

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, заступник директора з правових питань, начальник юридичного відділу АТ «Мотор Січ», адвокат Ніна Кацило
15.06.2020 13:55 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University) юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускниці юридичного факультету, яка навчалась у ЗНУ з 1996 по 2001 рік, заступника директора з правових питань, начальника юридичного відділу АТ «Мотор Січ», адвоката Ніни Кацило. Ось що Ніна Михайлівна розповідає про свої студентські роки та побудову успішної кар’єри:

-Одна з найважливіших подій у житті кожної людини – це обрання спеціальності та закладу для її здобуття. Я не вагалась взагалі, ані секунди. Мої батьки – адвокати, мій дідусь – прокурор. Цілком послідовно і, так би мовити, спадково, було обрання мною цього не самого простого життєвого шляху.

Роки навчання на юридичному факультеті Запорізького державного університету (сьогодні – Запорізького національного університету) промайнули дуже швидко. Іноді весело, іноді важко, проте завжди дуже цікаво. Усвідомлення щодо відповідальності обраної професії до мене прийшло наприкінці закінчення четвертого курсу, коли я отримала свій перший диплом та здобула кваліфікацію бакалавра. До цього моменту мені здавалося, що я, спадковий юрист, багато чого знаю та розумію про життя юристів. І лише після підготовки до першого комплексного іспиту, підбиття підсумків отриманих знань, прийшло розуміння різноманітності спеціальності, її близькості до життєвих, господарських проблем і подій, дуже та не дуже важливих. Я зрозуміла, що який би юридичний шлях я собі не обрала – омріяна адвокатура, прокуратура, суд чи інше, я завжди буду мати справу з важливими, важкими та проблемними питаннями. У цей самий час розпочався і період реформування системи та зміни законодавства, який не закінчився й на сьогоднішній час.

У зв’язку з таким усвідомленням та необхідністю відпрацювання навчання за державним замовленням, у 2001 році, після отримання повної вищої юридичної освіти, я пішла втілювати отримані теоретичні знання в практику, в юридичний відділ АТ «Мотор Січ». Пішла без особливого бажання. Мрія про адвокатуру як основну роботу тоді ще не розвіялася. Підписала з підприємством договір на три роки, і залишилась аж дотепер, на 19 років. І навіть не уявляю свого життя без улюбленої роботи, заводу, колективу. Аж тоді, на початку свого трудового шляху, я отримала свідоцтво на право займатись адвокатською діяльністю,однак уже з розумінням, що моє місце – на цьому заводі. Із його мегамасштабними та такими різноманітними питаннями. За цей час я дуже багато чого вивчала додатково, проте й оцінила належним чином важливий внесок закладу освіти в формування юриста.

Я впевнена, що в часи постійного реформування та змін законодавства дуже важливу роль відіграють знання, які студенти отримують під час навчання на юридичному факультеті Запорізького національного університету. Ці знання базові для формування юриста. Без них не можливо розібратися в законодавстві, практиці та їхніх змінах. Якісний аналіз того, що відбувається загалом у законодавстві та при вирішенні кожного значного чи незначного питання, можливий лише в разі наявності глибоких і різноманітних теоретичних знань. Дуже важливим додатковим бонусом навчання в рідному місті є те, що під час своєї роботи ти постійно співпрацюєш зі своїми дорогими одногрупниками, а також іншими випускниками найкращого юридичного факультету Запорізького національного університету.

 

 

 

Схожі новини