Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті розпочалася навчальна практика на підприємстві ПАТ «Запоріжсталь»

15 червня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в online-режимі відбулася зустріч студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальностей «облік та оподаткування» та «фінанси, банківська справа та страхування» з керівником відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексієм Бакаловим. Організувала її і провела завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова. На заході були присутні в.о. завідувача кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Наталя Метеленко, керівник практики, доцент тієї ж кафедри Олександр Шапуров, а також керівник практики, доцент кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Лев Феофанов. Темою зустрічі став початок проходження студентами навчальної практики в online-форматі на підприємстві ПАТ «Запоріжсталь».

На початку зустрічі Олексій Бакалов нагадав про давні стосунки між комбінатом і інженерним навчально-науковим інститутом ЗНУ, а також розповів студентам цікаві факти про ТОВ «Метінвест» і про перспективи та умови праці на підприємстві ПАТ «Запоріжсталь».

Олексій Вадимович звернув увагу студентів на те, що середня заробітна плата співробітників комбінату перевищує 21 тис. грн., інвестиції в підприємство складають 2 млрд. грн., відрахування до бюджету 3 млрд. грн., а соціальні проєкти відбуваються на суму в 21 млн. грн.

Окреслив Олексій Бакалов і переваги роботи на ПАТ «Запоріжсталь», і це не лише стабільно висока заробітна плата й безпечні умови праці, а й кар’єрне і професійне зростання за рахунок компанії. Звернув увагу Олексій Вадимович і на те, що саме на ПАТ «Запоріжсталь» у співробітників найкращій соціальний пакет. Завдяки чому вони можуть відвідувати «Sport Life», повертати витрати на мандри, мають безкоштовне повне медичне страхування для себе і членів родини. Кожний молодий співробітник може отримати безпроцентні кредити на суму до 50 тис. грн., а за перший рік праці на ПАТ «Запоріжсталь» ще й 400 $ бонусних виплат!

Не залишилися поза увагою й цікаві заходи від комбінату, серед яких, можливість стати учасником відкритого клубу ПАТ «Запоріжсталь» зі спортивної рибалки; ліги гумору; інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»; конкурсів краси, а також різноманітних спортивних змагань тощо.

Значну увагу на комбінаті приділяють і професійному зростанню. Всі його співробітники можуть стати учасниками міжнародних науково-практичних конференцій; конкурсів професійної майстерності; програми «Молоді лідери Метінвесту»; молодіжного хабу тощо.

Тісно співпрацює ПАТ «Запоріжсталь» і з закладами вищої освіти, завдяки чому студенти можуть проходити всі види практики, серед яких є і практика з працевлаштуванням на комбінаті; стати учасниками екскурсій на виробництво, і навіть виконати лабораторні роботи на підприємстві.

З приводу того, як саме відбуватиметься практика, студентам розповів один з її керівників Лев Феофанов. Лев Костянтинович звернув увагу присутніх на строки проходження практики, на необхідність скласти відгук про неї за матеріалами підприємства й представити його на підсумковій конференції.

Наприкінці заходу Тетяна Меліхова зазначила, що багато наших випускників роблять успішну кар’єру на комбінаті, де для професійного становлення молоді робиться все можливе. Отже, кожен сьогоднішній студент може теж досягти успіху на ПАТ «Запоріжсталь».

Інженерний навчально-науковий інститут