Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів запрошують до вступу на спеціальності металургійного напрямку інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

Абітурієнтів запрошують до вступу на спеціальності металургійного напрямку інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

Абітурієнтів запрошують до вступу  на спеціальності металургійного напрямку  інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
18.06.2020 12:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургії кафедра металургійного обладнання кафедра обробки металів тиском кафедра автоматизованого управління технологічними процесами звернення до абітурієнтів профорієнтаційна робота

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення доцента кафедри металургії Владислава Румянцева. Владислав Ростиславович розповів абітурієнтам про спеціальності та освітні програми металургійного напрямку, за якими здійснюється підготовка в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ, а також про можливості, які відкриває перед ними навчання за спеціальностями цього напрямку.

Ознайомитись із відеозаписом звернення, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ - це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням: https://youtu.be/_1xK21el4k4

Звертаючись до абітурієнтів, Владислав Румянцев зазначив, що вже 60 років на кафедрах інженерного навчально-наукового інституту здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців за напрямком «Металургія». Владислав Ростиславович звернув увагу абітурієнтів на чотири кафедри: металургії; металургійного обладнання; обробки металів тиском; автоматизованого управління технологічними процесами, на яких ведеться підготовка за восьма освітніми програмами. Для бакалаврів: металургія; галузеве машинобудування; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Для магістрів: металургія чорних металів; металургія кольорових металів; обробка металів тиском; металургійне обладнання; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Для вступу абітурієнтам потрібно скласти ЗНО з таких дисциплін, як українська мова, математика, фізика або іноземна мова.

На кафедрах працюють 32 викладача, підкреслює Владислав Румянцев, більше 90 % з яких мають вчений ступень, а 6 - доктори наук.

Як зазначив Владислав Румянцев, значна увага приділяється студентству. «В нас навчається більше 400 студентів. 90% навчається за держзамовленням, тому вони мають змогу отримувати академічну стипендію і отримують її більше 45%. Розмір стипендії є найбільшим в університеті і складає 1660 грн. кожного місяця. Завдяки тому, що університет підписав меморандум з корпорацією «Метінвест», наші студенти отримують ще й стипендію комбінату «Запоріжсталь». Вона складає від 700 до 1500 грн. щомісячно в залежності від курсу, на якому навчається студент».

Велика увага приділяється й науковій роботі. Працює наукова школа, яка об’єднує більше 20 фахівців металургійного профілю.

Звернув увагу Владислав Ростиславович і на можливості, які відкриваються перед випускниками коледжів, що мають ступень молодшого спеціаліста. Для них розроблена програма скороченого терміну навчання. Щоб отримати диплом бакалавра, хлопці та дівчата навчаються лише 3 роки, замість 4, як бакалаври, які вступили після школи.

«Приділяємо ми увагу і розвитку студента, як особистості, - зазначив Владислав Румянцев, - патріотичному вихованню. Студенти беруть активну участь у спортивних змаганнях, заходах університетського і обласного масштабів. Серед наших студентів є призери паралімпійських ігор, а також призери паралімпійського чемпіонату світу та Європи з легкої атлетики».

Наприкінці промови Владислав Ростиславович запросив майбутніх абітурієнтів обрати для навчання одну з вище запропонованих освітніх програм, бо саме вони забезпечать молоді достойне майбутнє.

Спеціальності та Освітні програми:

• Металургія • Металургія

• Галузеве машинобудування • Галузеве машинобудування

• Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

 

Покликання:

YouTube: https://youtu.be/_1xK21el4k4

Telegram: https://t.me/senate_enginerka

Instagram: https://instagram.com/senate.enginerka

Facebook: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ

В.о. директора Федченок Олександр Іванович

тел. (061) 227-12-12; (061) 227-12-57

E-mail inni.znu@gmail.com; inni@znu.edu.ua

 

Металургія, тел. (061) 227-12-63

 

 Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини