Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ: вихованець факультету СПП, начальник районного сектору Центру пробації в Запорізькій області Дмитро Калугін

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ: вихованець факультету СПП, начальник районного сектору Центру пробації в Запорізькій області Дмитро Калугін

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ: вихованець факультету СПП, начальник районного сектору Центру пробації в Запорізькій області Дмитро Калугін
18.06.2020 14:23 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення та успіху випускника факультету соціальної педагогіки та психології, начальника Приазовського районного сектора філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області Дмитра Калугіна.  Під час розмови він розповів про студентські роки, професійний шлях й досягнення успіху:

- Свій професійний шлях я розпочав у 2013 році, під час навчання в університеті на спеціальності «Психологія». Тоді мені запропонували посаду психолога в Біленьківській виправній колонії №99, де я і пропрацював 2 з половиною роки. Потім перевівся до Приазовського РС кримінально-виконавчої інспекції на посаду інспектора. Через рік, під час реформи, перевели на посаду старшого інспектора та в листопаді 2019 року мене призначили на посаду начальника Приазовського районного сектора філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області. Зараз дуже багато говорять про пробацію, але, якщо коротко, пробація – це забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень.

Сьогодні, в умовах пандемії Covid-19, організація, в якій я працюю, все одно має виконувати рішення суду: надавати суду інформацію, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення. А також – організовувати виконання покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, здійснювати пробаційний нагляд, допомагати особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві. Тому працюємо в штатному режимі, але використовуємо засоби захисту та гігієни для запобігання розповсюдження коронавірусу.

Вважаю, що для успішної професійної реалізації необхідне чітке усвідомлення себе психологом і, звісно, знання, які я особисто здобув під час навчання на факультеті СПП. Ці знання допомогли мені отримати не лише практичні навички, а й використовувати їх кожного дня як в роботі, так і в побуті. Постійні зміни та необхідність бути в курсі цих змін надихають мене на успішну й активну діяльність.

Згадуючи студентські роки, не можливо сказати, хто з викладачів найкращий: кожен із них – фахівець своєї справи й кожен викладав предмет із належними особливостями викладання. Тому всі предмети були цікавими. Спогадів дуже багато, як завжди у студентів, це – закінчення сесії та дружна група. Із багатьма своїми колегами та друзями спілкуємося до цього часу, за можливості зустрічаємось.

Зараз, під час чергової вступної кампанії до ЗНУ, хочу рекомендувати абітурієнтам робити свій вибір свідомо, шукати перспективи й пробувати себе у різних галузях діяльності. Я обирав спеціальність «Психологія» в 28 років, свій вибір робив свідомо, про що й досі не жалкую. Студенство – це особливий світ, в якому варто хоч колись, але побувати!

Майбутнім студентам хотів би побажати – вчити, навчатися, розвиватися! Навчання на спеціальності «Психологія» - це дуже гарна змога пізнати себе та людей, як вас оточують, можливість покращити своє життя. Тому навчайтеся якомога краще з першого курсу!

 

 

 

 

Схожі новини