Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває туристично-екскурсійна практика у студентів 3 курсу освітньої програми "Країнознавство"

22.06.2020 12:19 Все Головні новини Факультети Історичний Історичний факультет освітня програма країнознавство туристично-екскурсійна практика

Перед її стартом студенти зустрілися із начальницею управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради – Катериною Симоновою. Під час заходу молодь змогла дізнатися чимало деталей про туристичний бренд Запоріжжя та розвиток внутрішнього туризму. Крім того, під час презентації йшлося й про Туристичний інформаційний центр Запоріжжя та його функції.

Студенти дізналися, що – це місце-помічник для кожного, хто хоче відкрити для себе місто Запоріжжя, почати свої пригоди чи подорож. Також це команда однодумців, які закохані у своє місто та завжди готові поділитись цією любов'ю з мешканцями та гостями Запоріжжя. Серед послуг, котрі надає Туристичний інформаційний центр, студентам виокремили : індустріальні, фестивальні тури, індивідуальні тури у Запоріжжі, бронювання готелів, активний відпочинок, сувеніри, бізнес-тури, нічні екскурсії, автобусні та піші екскурсії, консультаційні послуги щодо закладів харчування та проживання, руху громадського транспорту, безкоштовна інформація про місто та його туристичні принади, оренда приміщення для проведення зустрічей, конференцій, івентів, виставок тощо.

Також продемонстрували молоді й сувеніри з айдентикою нашого міста, які можна придбати на сайті zaporizhzhia.city та в Туристичному інформаційному центрі, пр.Соборний, 151.

Організатори відзначили неабияку зацікавленість студентами розвитком туризму у Запоріжжі та побажали успіхів під час проходження практики.

Історичний факультет