Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники адміністрації вишу запевнили, що ЗНУ – це надійний фундамент майбутнього кожного вихованця вишу

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення представників адміністрації нашого вишу. Ознайомитись із відеозаписом, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ – це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

Ректор ЗНУ Фролов Микола Олексанрович підкреслив у зверненні:

-Запорізький національний університет – це заклад вищої освіти, який упродовж багатьох років посідає лідируючі позиції в наданні освітніх послуг. ЗНУ – це відомий престижний заклад, який продовжує найкращі освітні традиції. ЗНУ – це фундамент твого майбутнього!

Перший проректор Бондар Олександр Григорович:

-ЗНУ тісно пов'язаний із славетною історією нашого краю. Наш університет був створений у 1930 році. Ми по праву пишаємося нашими випускниками, підготовленими за ці десятиліття професійними науково-педагогічним працівниками. Наразі підготовка здійснюється на рівні бакалаврату за ста десятьма освітніми програмами, а в магістратурі кількість таких програм становить вісімдесят п'ять. Також виш готує вчених в аспірантурі і докторантурі. ЗНУ – це фундамент твого майбутнього!

Проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Гура Олександр Іванович:

-Запорізький національний університет – це потужний старт твого успіху. Наші студенти є всесторонньо розвиненими і професійно підготовленими, а роботодавці високо цінять наших студентів і випускників. ЗНУ – це класична освіта за європейськими стандартами, ЗНУ – це фундамент твого майбутнього!

Проректор з наукової роботи Васильчук Геннадій Миколайович:

-Запорізький національний університет має численні партнерські зв'язки із закладами вищої освіти Західної Європи. Більше того, студенти нашого університету мають всі можливості брати активну участь у освітніх міжнародних програмах, бути академічно мобільними. Магістри нашого університету навчаються за програмами подвійного диплома і, завершуючи навчання в Запорізькому національному університеті, мають, крім того, дипломи провідних вишів Західної Європи. Запорізький національний університет – це фундамент твого майбутнього!

Проректор з науково-педагогічної роботи Каганов Юрій Олегович:

-До структури Запорізького національного університету входить 16 факультетів, інженерний навчально-науковий інститут, два відокремлених структурних підрозділи, чотири коледжі. А також потужна наукова бібліотека, центр післядипломної освіти, центр інтенсивного вивчення іноземних мов, Гете-інститут, Школа Конфуція з вивчення китайської мови, центр польської мови і культури, інші освітні центри. Це створено для вашого вдосконалення. ЗНУ – це фундамент твого майбутнього!

Проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Кушнір Сергій Миколайович:

-ЗНУ – це не тільки якісна освіта, ще й активне студентське життя: перемоги та здобутки в спорті, наукові конференції, комп'ютерно-масові заходи. ЗНУ – це фундамент твого майбутнього!

Проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Банах Віктор Андрійович:

-Запорізький національний університет має потужну матеріально-технічну базу та розвинену інфраструктуру для комфортного навчання, проживання та дозвілля студентів. Це десять навчальних корпусів, сучасний спортивний комплекс, шість гуртожитків, наукова бібліотека, електронна бібліотека, навчально-науково-виробничі центри, навчально-науково-дослідницькі та науково-дослідні лабораторії, пресслужба, інтернет-радіо, локальна телевізійна мережа Univerce-ТБ, інтернет-портал "Пороги". Має також оздоровчу базу на острові Хортиця та дві бази відпочинку на узбережжі Азовського моря. ЗНУ – це фундамент твого майбутнього!

E-mail: pk.znu.ua@gmail.com

Telegram: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: facebook.com/pk.znu.ua

Адреса: вул. Жуковського, 66-Б (каб. 115)