Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники вкотре приєднались до вебінару із суддями Верховного Суду

Правники вкотре приєднались до вебінару із суддями Верховного Суду

26.06.2020 15:06 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет вебінар Верховний Суд Асоціація розвитку суддівського самоврядування

Двадцять п’ятого червня магістри та здобувачі юридичного факультету взяли участь вже в тринадцятій онлайн-зустрічі, присвяченій обговоренню останньої практики Верховного суду. Ініціатором участі в заході стала Тетяна Коломоєць, декан юридичного факультету, а організаторами виступили Асоціація правників України, Верховний Суд та Асоціація розвитку суддівського самоврядування України.

Ключовим спікером був Ігор Олендер, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, а основною темою стала практика розгляду податкових спорів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду. У фокусі зустрічі опинились питання доказів та доказування, строків, перевірок, реєстрації податкових накладних. Так, здобувачі Микита Жуков, Денис Соколенко та Дмитро Болобан зазначили, що формат вебінару – це сучасно, доступно, просто та зручно, а подібні заходи з юридичної тематики забезпечують неперевершену швидкість оновлення знань.

Студентський загал, у свою чергу, зауважив на тому, що такі вебінари з юридичної тематики, особливо стосовно практики Верховного Суду, «знімають» всі географічні та адміністративні кордони, забезпечуючи доступ до якісного підвищення практично-орієнтовних знань.

Юридичний факультет