Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Scopus Elsevier запрошує науковців ЗНУ на вебінари

Scopus Elsevier запрошує науковців ЗНУ на вебінари

Scopus Elsevier запрошує науковців ЗНУ на вебінари
30.06.2020 16:03 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінари наукова діяльність

Запорізькому національному університету продовжено передплату доступу до міжнародних наукометричних баз даних Scopus (до 28 лютого 2021 р.) та Web of Science (до 31 травня 2021 р.) за кошти бюджету МОН України.

Перший заступник Міністра освіти і науки Юрій Полюхович підкреслив, що Комісія звернула увагу на ті установи, які не досить активно скористалися доступом до баз даних. "Можливо, проблема в тому, що вчені елементарно не знають про таку можливість або не вміють користуватися базами. Але ж це можна вирішити через кращу комунікацію та проведення навчання”, – зазначив Юрій Полюхович.

Організатори вебінарів, що вперше пройшли за програмою навчання МОН України і компанії Scopus Elsevier, були приємно вражені увагою користувачів до серії вебінарів українською, які відбулися у квітні-травні: надзвичайна кількість та активність присутніх, відгуки та запитання. Тому організатори вирішили запропонувати онлайн-зустрічі з науковцями ще й у липні. Вебінари по роботі з базою даних Scopus Elsevier пройдуть з новими прикладами за найпопулярнішими запитаннями, а також пропонується новий вебінар по роботі з однією з найбільших повнотекстових баз даних ScienceDirect.

Проводить Марина Назоровець (Maryna Nazarovets, Elsevier trainer).

2 липня, четвер, 10:00-11:00

Знайомство зі Scopus

Огляд та основна інформація про найбільшу в світі бібліографічну базу даних Scopus. Для чого вона призначена, який контент містить? Як зареєструватись та працювати з даними у Scopus.

Реєстрація: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/419761

10 липня, п'ятниця, 11:00-12:00

Пошук інформації у Scopus

Як отримувати релевантну інформацію у Scopus? Простий та розширений пошук по документах. Робота з отриманими результатами, їх аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень.

Реєстрація: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/419764

17 липня, п'ятниця, 11:00-12:00

ScienceDirect – можливості у відкритому доступі

ScienceDirect – одна з найбільших повнотекстових баз даних літератури, що пропонує доступ до понад 2 500 наукових журналів та 33 000 книг. Під час вебінару познайомимось із самою базою даних, розглянемо, який контент бази знаходиться у відкритому доступі, та як його шукати і як завантажувати. Тематичні сторінки (ScienceDirect Topics) з перевіреною та фундаментальною інформацією на теми, які цікавлять дослідників.

Реєстрація: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/419759

24 липня, п'ятниця, 11:00-12:00

Профіль автора у Scopus

Пошук та огляд профілів авторів у Scopus. Як вони створюються? Як можна відкорегувати інформацію у них? Як вимірюється впливовість авторів за показниками Scopus?

Реєстрація: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/419765

 

Наукова бібліотека

 


Схожі новини