Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурси від ПАТ «Запоріжсталь» - додаткова можливість для тебе професійно зростати та всебічно розвивати свою особистість

02.07.2020 08:39 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут Метінвест Запорожсталь

Нещодавно ми вже розповіли про можливість для студентів, які обрали для навчання інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), стати учасниками і, навіть, переможцями кейс-чемпіонату M.Student Champ від холдингу «Метінвест». Та це далеко не єдина перспектива для нашої молоді взяти участь у неординарних і цікавих заходах і конкурсах від ПАТ «Запоріжсталь», яка є невід’ємним складником Метінвесту.

Як розповів керівник відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов, такі конкурси та соціально значущі проєкти, як інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», різноманітні спартакіади, благодійні акції «Врятуємо Дніпро разом» тощо, які проводить молодіжна організація комбінату, створені не лише для співробітників ПАТ «Запоріжсталь», а й для студентства.

Ці заходи не тільки приносять справжнє задоволення хлопцям і дівчатам, а й розкривають перед ними різноманітне і цікаве життя співробітників комбінату. Участь у кожному заході чи конкурсі від ПАТ «Запоріжсталь» формує вміння працювати в команді, розвиває логічне мислення і, звичайно ж, допомагає розкрити творчі і спортивні здібності молоді.

Отже, якщо ти мрієш вести активне соціальне життя, отримувати справжнє задоволення від різноманітних конкурсів, тоді інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ чекає на тебе! Пам’ятай, що, обираючи Запорізький національний університет, ти обираєш цікаве й яскраве життя та успіх на професійній ниві!

Інженерний навчально-науковий інститут