Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив факультету соціології та управління вітає з ювілеєм соціолога, історика, талановитого лектора й науковця Геннадія Корнієнка!

02.07.2020 15:10 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління ювілей привітання

На початку липня свій ювілей відсвяткував старший викладач кафедри соціології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадій Корнієнко. Його колеги та студенти приєднуються до численних щирих вітань, вдячні імениннику за плідну й натхненну працю на благо університету й зичать йому всіляких гараздів.

Геннадій Миколайович – випускник ЗНУ (тоді – Запорізького державного університету), який закінчив у 1992 році й отримав документи про вищу освіту: диплом за спеціальністю «Історик. Викладач історії та суспільствознавства» та посвідчення «перекладача з англійської мови».

Диплом спеціаліста з «Мови іврит. Викладача історії та традицій» він отримав у 1999 році. А вже в 2010 р, після того, як він вдруге закінчив навчання на базі ЗНУ, він отримав диплом за спеціальністю «Соціологія». Тож він – випускник нещодавно створеного, на то час, факультету соціології та управління.

Постійно вдосконалюючи власну кваліфікацію, Геннадій Миколайович водночас виявив себе талановитим викладачем, педагогом, працював за фахом, передаючи свої знання й досвід молоді. Ще під час навчання в університеті, починаючи з 1991 року і майже протягом десятиріччя, він працював вчителем історії та правознавства в одній із запорізьких гімназії. А вже у 2000 році розпочав свою плідну діяльність на кафедрі соціології Запорізького національного університету.

Колектив ФСУ вже багато років знає та цінує Геннадія Миколайовича як талановитого викладача, цікавого співрозмовника, консультанта і тренера з переговорів та медіаторних технологій. Для студентів університету він викладає цілу низку актуальних в умовах сучасного суспільства дисциплін, таких як: історія соціології, соціологія масової комунікації, соціологія рекламного впливу, методологія соціології реклами та комунікацій, професійно-орієнтований практикум іноземною мовою, практикум з медіаторних технологій, соціологія постмодерну, феноменологічна соціологія. Під час своїх захопливих лекцій, він не лише передає студентам нові знання, а й ділиться своїми роздумами стосовно процесів сучасного розвитку суспільства, який триває на тлі постмодерністського дискурсу, кризового світосприйняття або нової інтелектуальної гри з одного боку, а з іншого – раціоналізації мислення, ментального прориву й зштовхування різних позицій.

Свої інноваційні ідеї автор також популяризує під час позанавчальної діяльності, із задоволенням зустрічається зі шкільною та студентською молоддю на різноманітних заходах, що їх проводить факультет або студентська рада університету, зокрема він – учасник «Лекторію ЗНУ».

До кола наукових інтересів Геннадія Корнієнка входять проблеми комунікативної взаємодії, гносеологія та епістемологія, феноменологія, переговори та медіація, профайлінг, промо- та рекламні технології, маркетингові комунікації тощо. З означених тем він має понад півсотні наукових публікацій, серед них – колективна монографія «Стратегічне прогнозування політичних ситуацій та процесів» та навчальний посібник із цієї теми. Також він отримав авторські свідоцтва (у співавторстві) на наукові твори «Концепція стратегічного прогнозування політичних процесів», «Програма підготовки медіаторів у складних переговорах. Голографічна медіація Winner 1.0», «Ділова гра-суддівство в підготовці медіаторів у складних парних переговорах. The dialogical communication #TDC».

Колектив університету і, зокрема факультету соціології та управління, високо цінує діяльність активного й талановитого, щирого й доброзичливого друга й колеги. Шановного ювіляра щиро вітають із його днем народження й бажають йому невичерпного натхнення, невпинного розвитку й безперешкодного поступу до нових звершень на благо рідного факультету, ЗНУ та України!