Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПФК триває прийом документів від цьогорічних вступників

В ЕПФК триває прийом документів від цьогорічних вступників

03.07.2020 11:59 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж

Із 30 червня у приміщенні наукової бібліотеки ЗНУ почала роботу відбіркова комісія Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього року її роботу очолює відповідальний секретар Марина Ситніцька. Вона розповіла про специфіку цьогорічної вступної кампанії у коледжі.

Отже, за перші кілька днів, що триває вступ, до відбіркової комісії вже надійшло понад 300 заяв від вступників на різні спеціальності, що їх пропонує ЕПФК. Випускники переважно 9-х класів разом із батьками масово відвідують коледж, аби подати документи на вступ на одну або кілька пріоритетних для них спеціальностей, а також отримати кваліфіковані консультації від фахівців відбіркової комісії, у числі яких працюють викладачі та студенти коледжу, аспіранти ЗНУ. Як і в попередні роки, в коледжі навчатимуться випускники шкіл та інших освітніх закладів, що мають базову середню освіту.

У рейтингу лідерів вже визначилися кілька спеціальностей, які користуються найбільшим попитом серед молоді: «Інженерія програмного забезпечення», «Право» і нова спеціальність, яка у списку з’явилася цьогоріч, – «Початкова освіта». Варто нагадати, що з нового навчального року в ЕПФК розпочнеться підготовка студентів за двома новими спеціальностями, про які розповідали вступникам представники коледжу на Днях відкритих дверей, під час різноманітних профорієнтаційних заходів тощо. А саме – йдеться про «Початкову освіту» та «Дошкільну освіту», які є доволі перспективними і вже вочевидь зацікавили багато кого з них. Також збільшено ліцензований обсяг місць на спеціальностях «Фізична культура і спорт» та «Соціальна робота» (освітні програми: «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка»).

У числі вступників, які вже подали заяви і відповідні документи до ЕПФК, – запоріжани та представники Запорізької області, а також інших прилеглих до неї регіонів. При цьому багато дітей із сімей учасників АТО-ООС, є діти із особливими потребами та діти-сироти. Ці та інші категорії мають певні пільги під час вступу до ЕПФК, які визначені Правилами прийому 2020: http://epkznu.com/wp-content/uploads//2020/02/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D1%83-2020-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.pdf . За умови, якщо вони стають студентами коледжу, на них також розповсюджуються усі соціальні гарантії, які надає ЗНУ: стипендіальне забезпечення на умовах рейтингу, соціальні стипендії тощо. Для тих, хто приїхав з інших міст та районів, університет забезпечує можливість проживання у студентському гуртожитку.

Представники коледжу також прогнозують, що після завершення сесії ЗНО до ЕПФК почнуть звертатися й ті випускники 11 класів, хто за результатами предметних тестувань у цьому році не отримає можливості вступити до закладів вищої освіти. Проте вони можуть подавати документи на вступ до коледжу на 2 курс за умови наявності вільних місць на відповідних спеціальностях.

Отже, якщо вступникам, які складають ЗНО не пощастило у цьому році отримати не менше 3-х сертифікатів, або здобуті бали не дозволили претендувати на вступ до ЗВО, є нагода подавати документи на вступ до коледжів ЗНУ: Економіко-правничого фахового коледжу, Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, Запорізького гідроенергетичного фаховий коледжу та  Запорізького металургійного фахового коледжу.

Прийом документів від вступників ЕПФК ЗНУ 2020 року триватиме до 13 липня включно. Більше інформації щодо переліку спеціальностей, умов вступу, етапів вступної кампанії, поселення у гуртожитки тощо дивіться на сторінках ЕПФК та ЗНУ за покликанням:

http://epkznu.com/ ;

Графік работи комісії: 09:00-17:00 – з понеділка по п’ятницю, 09.00-14.00 – в субботу, без перерви на обід. Адреса: вул. Жуковского, 66-Б, навчальний корпус ЗНУ № 2. Звертайтеся також за телефоном: (061) 228-75-39.

ЕПФК чекає на вас, шановні абітурієнти! Тут вам запропонують найактуальніші та найзатребуваніші на ринку праці спеціальності!