Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректору з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктору Банаху вручили орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня

06.07.2020 14:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ректорат Запорізька обласна рада нагорода

Шостого липня перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков завітав до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). В урочистій обстановці, під час ректорату від Запорізької обласної ради він вручив орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня професору кафедри, доктору технічних наук, проректору з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктору Банаху.

Звертаючись до присутніх на заході, Єгор Семенков зазначив:

- Сьогодні одним із своїх завдань бачу формування наукового кластеру регіону. За неофіційними даними, в області в галузі IT-технологій зайняті 40 тисяч запоріжців. І більшість із них, на жаль, працюють на зарубіжних замовників. Хоча могли б розвивати вітчизняну науку. Сьогодні з’являються нові організації, які пропонують сучасні кейси, що вже пройшли апробацію за кордоном. І вони зацікавлені в співпраці із прогресивною запорізькою молоддю. Тож і в Запоріжжі є наука, викладацький склад і студентство, яке може підняти науку на новий рівень. Я вірю в сучасне і майбутнє науки.

Своєю чергою, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук запросили представників влади частіше бувати в Запорізькому національному університеті. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю із Запорізькою обласною радою.

Колектив Запорізького національного університету вітає Віктора Аркадійовича Банаха з почесною нагородою та бажає йому подальшої плідної і натхненної праці й нових здобутків на науково-педагогічній ниві.