Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в online-режимі відбувся урочистий випуск слухачів курсів із проєкту «Норвегія - Україна»

У ЗНУ в online-режимі відбувся урочистий випуск слухачів курсів із проєкту «Норвегія - Україна»

У ЗНУ в online-режимі відбувся урочистий випуск слухачів курсів із проєкту «Норвегія - Україна»
09.07.2020 09:27 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут центр післядипломної освіти ЗНУ Міжнародний фонд соціальної адаптації Об’єднання військовослужбовців Лідер проєкт «Норвегія-Україна» міжнародна діяльність

Сьомого липня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в online-форматі відбувся випуск учасників весняного семестру-2020 проєкту «Норвегія-Україна». Під час урочистого заходу сертифікати про завершення навчання отримали випускники курсів із м. Запоріжжя (курси відбувалися під егідою Запорізького національного університету) та м. Мелітополя (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного). Як завжди, організатором виступив Міжнародний фонд соціальної адаптації, а координатором – громадське об’єднання «Об’єднання військовослужбовців «Лідер».

Участь в урочистостях взяли: президент МФСА Владимир Рубцов, проректор Запорізького національного університету Віктор Банах, декан факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного Ганна Ортін. Модератором виступив директор центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн, а спікером була заступник голови ГО «Лідер» Анастасія Коноваленко.

Під час заходу традиційно пролунали гімни України та Норвегії. Відкриваючи урочистості, спікер Анастасія Коноваленко зазначила, що проєкт «Норвегія-Україна» є наймасштабнішим з огляду на його географію та кількість учасників. Анастасія Сергіївна подякувала викладачам обох закладів вищої освіти за докладені зусилля в перепідготовці колишніх військових та командну роботу.

Привітав випускників і президент МФСА Володимир Рубцов. Він звернув увагу на незвичайні обставини, в яких відбувалися заняття слухачів цього набору. Володимир Сергійович підкреслив, що незважаючи на карантин, навчання пройшло максимально ефективно. Він подякував викладачам, психологам, структурам, які займалися працевлаштуванням слухачів, а також керівникам ГО «Лідер», Анастасії та Геннадію Коноваленкам, які, завдяки своїм організаторським здібностям і наполегливості, продемонстрували, що навіть в умовах жорсткої ізоляції можна бути разом, допомагати одне одному і зробити по-справжньому цікавим такий важливий проєкт. Володимир Сергійович побажав всім здоров’я, успіхів, і щоб минулі три місяці допомогли зробити крок в нове майбутнє.

Проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах, привітавши усіх у віртуальному просторі Запорізького національного університету, подякував ГО «Лідер» за дружні стосунки, оперативно вирішення будь-яких проблем; президенту МФСА Володимиру Рубцову за те, що навіть в таких складних умовах зумів спонукати норвезьку сторону розпочати нові курси для звільнених у запас військовослужбовців та членів їхніх сімей. Подякував проректор ЗНУ й посольству Королівства Норвегія в Україні. Віктор Аркадійович звернув увагу присутніх на те, що незважаючи на складні умови, учасники проєкту зуміли подолати всі труднощі. Проректор побажав, щоб отриманні знання спонукали до чогось нового, і всі учасники проєкту знайшли їм втілення в життя.

Керівник центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн, зазначив, що цей семестр був справжнім викликом як для слухачів, так і для викладачів та організаторів занять. Для Сергія Віталійовича це був перший проєкт, який він втілив у життя як керівник центру післядипломної освіти. За його словами, це був неоцінений досвід, за який Сергій Ільїн подякував всім учасникам проєкту. Вітаючи випускників, він зазначив, що вони отримали не лише документ про закінчення курсів, а й неоціненний досвід і знання.

Від імені випускників подякував за проведенні заняття та допомогу в соціальній адаптації Олександр Бурдін.

Вітаємо учасників проєкту «Норвегія-Україна» з завершенням навчання та бажаємо їм успіхів на новій професійний ниві.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини