Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває реєстрація абітурієнтів для участі у творчому конкурсі на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

Триває реєстрація абітурієнтів для участі у творчому конкурсі на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

Триває реєстрація абітурієнтів для участі у творчому конкурсі на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
15.07.2020 09:59 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра міського будівництва та господарства вступна кампанія вступ-2020 творчий конкурс

Із давніх часів людство вдосконалює свій життєвий простір, намагаючись зробити його більш комфортним, зручним, естетичним, функціональним. А реалізує таку потребу людства саме архітектор, містобудівник. Якщо ти відчуваєш в собі художній талант і прагнеш його розвивати, створюючи нові архітектурні форми, нові будівлі й, безумовно, нові, сучасні міста, на тебе чекає спеціальність 191 «Архітектура та містобудування». Це чудова перспектива для молоді. Саме таку, перспективну для творчої особистості, спеціальність відкрито на кафедрі міського будівництва та господарства інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Навчатися за такою спеціальністю непросто, але дуже цікаво. А для того, щоб вступити на неї, необхідно пройти творчий конкурс. Основна мета його проведення – виявити загальний рівень підготовки абітурієнтів, а також визначити їхній творчий потенціал та схильності до архітектурної спеціальності.

Творчий конкурс складається з двох етапів: малюнок та композиція.

Нагадуємо всім тим, хто бачить своє майбутнє в містобудуванні та архітектурі, що реєстрацію для участі в творчому конкурсі на спеціальність 191 «Архітектура і містобудування» вже відкрито і триватиме вона до 11 серпня.

Увага! Консультації та творчі конкурси для вступників, які бажають навчатися за держзамовленням або за контрактом, проходитиме в два потоки. Для вступників 1-го потоку консультація відбудеться 4 серпня о 10.00, а творчий конкурс – з 5 по 6 серпня. Учасників 2-го потоку запрошують до консультації 10 серпня о 10.00, а творчий конкурс для них відбудеться з 11 по 12 серпня.

Якщо абітурієнт бажає вступати на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» на умовах вступу виключно на контрактну форму, то консультація для таких абітурієнтів (1 потік) відбудеться 14 серпня о 10.00, а творчий конкурс пройде з 16 по 17 серпня, теж о 10.00. Вступників 2 потоку запрошують 19 серпня о 10.00 до консультації, а до участі у творчому конкурсі – з 20 по 21 серпня о 10.00.

Шановні абітурієнти, зверніть увагу, що за 1 годину до початку творчого конкурсу вам необхідно з’явитися з документами в 115 кабінет навчального корпусу №2 (Приймальна комісія) для отримання екзаменаційного аркуша, без якого вступник до складання творчого конкурсу не допускається.

Бажаємо усім майбутнім містобудівникам й архітекторам вдало пройти випробування, здобути високі бали та, скориставшись правом на отримання вищої освіти, вступити на перспективну спеціальність 191 «Архітектура та містобудування».

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини