Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від вступників на базі 9 класів

В Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від вступників на базі 9 класів

В Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від вступників на базі 9 класів
15.07.2020 14:04 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Теги: ZNU Zaporizhzhia National Universitу Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж вступна кампанія-2020 видавництво та поліграфія прикладна механіка будівництво та цивільна інженерія теплоенергетика галузеве машинобудування гідроенергетика

13 липня в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) завершилося подання заяв та документів від вступників на базі 9 класів. Як розповіла відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко, заяви для вступу до коледжу подали 173 абітурієнти.

Найбільшою популярністю користувалися такі спеціальності та освітні програми, як «Видавництво та поліграфія»; «Галузеве машинобудування»; «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Маркетинг»; «Будівництво та цивільна інженерія» (Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції); «Прикладна механіка».

Позаду для абітурієнтів, що вступають на базі 9-х класів, перший етап вступної кампанії. Та вже розпочався другий і дуже важливий етап – вступні іспити. Абітурієнти мають скласти тестування з української мови та математики. Нагадуємо, що підготуватися до іспитів вступникам допоможуть програми фахових випробувань, з якими можна ознайомитися на сторінках:

Українська мова: https://drive.google.com/file/d/1iH-Y0hyXB_JDUEWE8l7AKhHxtGr9aD6i/view

Математика: https://drive.google.com/file/d/1r14UmaLjr5SEI1VRsBzb3Uv-B7kgjlNH/view

Вступні іспити, які почалися 14 липня, триватимуть по 18 липня. Частина абітурієнтів вже склала тестування з української мови, друга група складатиме 16 липня. А вступний іспит з математики відбуватиметься 17 та 18 липня.

Дізнатися чи стали сьогоднішні абітурієнти студентами Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ вони зможуть вже 23 липня!

Подання документів до коледжу на базі 9-х класів завершено, але незабаром воно розпочнеться для тих, хто бажає стати студентами ЗГЕФК ЗНУ на базі 11-х класів, а також для тих, хто завершив навчання в професійно-технічних освітніх закладах.

Нагадуємо, що строки подання документів для абітурієнтів на базі професійно-технічних закладів – з 13 серпня по 2 вересня. Для вступників на базі 11-х класів, що склали ЗНО з 13 серпня по 01 вересня. Для абітурієнтів на базі 11-х класів, які вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі, – з 13 по 22 серпня.

Абітурієнти, які вступатимуть до коледжу на базі 11-ти класів, зможуть отримати освіту за скороченим терміном навчання за такими спеціальностями та освітніми програмами, як «Будівництво та цивільна інженерія» («Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції»; «Будівництво гідротехнічних споруд»); «Теплоенергетика»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Облік і оподаткування». Більш детальну інформацію про спеціальності та освітні програми можна отримати за покликанням: http://www.zgec.zp.ua/professions.html

Зверніть увагу, що всі випускники Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу мають можливість продовжити навчання, вступивши до закладів вищої освіти України, і передусім до інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету відразу на 2 чи 3 курси!

Попри те, що подання документів для випускників 9-х класів завершено, а вступ на базі 11-х класів та професійно-технічних училищ розпочнеться лише 13 серпня, висококваліфіковані співробітники відбіркової комісії під керівництвом її відповідального секретаря Альона Олексіївни Луценко продовжують працювати для вас з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00 (перерва – 12.00-12.30).

Ви можете задати будь-які питання стосовно вступу до ЗГЕФК ЗНУ та навчання у коледжі за телефонами: (095)717-34-64, (068)73-82-592, (061)224-87-34, чи особисто прийти до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини