Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: директор готельного комплексу «GoodZone» (м. Дніпро) Євген Івахненко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: директор готельного комплексу «GoodZone» (м. Дніпро) Євген Івахненко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: директор готельного комплексу «GoodZone» (м. Дніпро) Євген Івахненко
16.07.2020 11:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів в

У Запорізькому національному університеті продовжує реалізовуватись проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього разу розповідь присвячена історії професійного становлення випускника факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму (спеціальність «Туризм»), директора готельного комплексу «GoodZone» (м. Дніпро) Євгена Івахненка.

Улюбленими предметами Євгена під час навчання в Запорізькій загальноосвітній школі № 106 були історія й географія. Юнак сумлінно вчився, а ще – із задоволенням грав у футбол, входив до шкільної команди з волейболу. До речі, ця команда брала участь у районних змаганнях з волейболу між учнями шкіл й інколи виборювала призові місця.

У випускному класі Євген Івахненко відвідував підготовчі курси на базі Класичного приватного університету. Там він готувався до вступу на спеціальності фінансового профілю. Та вже тоді юнак збагнув, що такі професії – то «не його». Він замислився над тим, який же фах обрати, зважив на свою любов до історії та географії, і в результаті вирішив поступити до ЗНУ на спеціальність «туризм» тоді – факультету фізичного виховання.

На сьогодні, розповідаючи про роки навчання у виші, Євген згадує про власне заняття, дозвілля, спілкування з друзями. Він із вдячністю згадує про цікаві й важливі лекції та практичні заняття, висловлює слова щирої подяки викладачам, які забезпечили його становлення як фахівця. Та найбільше виділяє таких викладачів, як куратора групи Анатолія Орлова й Інну Денисенко. Він і зараз характеризує їх як чудових викладачів, на заняттях яких дізнався багато важливого й корисного.

Не менше приємних спогадів залишили ву нього й відпочинок, спілкування з друзями, радісні студентські роки. Євген і досі спілкується зі своїми одногрупниками. Але, на його превеликий жаль, через те, що вони «розкидані по усьому світу та усій Україні» й, до того ж, заклопотані важливими справами, спілкування вдається підтримувати тільки за допомогою соцмереж та телефонних дзвінків.

Ще під час навчання в університеті Євген працював адміністратором у готелі «Театральному». Це дозволило йому здобути необхідні практичні навички, які забезпечили йому подальший успіх при роботі в готельному бізнесі. У результаті напруженої роботи й подальшого занурення в цю галузь діяльності Євген Івахненко став директором готельного комплексу «GoodZone», що в м. Дніпрі.

Розповідаючи про свої досягнення, якими можна пишатися, найперше Євген згадує про те, що знайшов своє призначення. Загалом, усі свої найбільші здобутки він пов’язує з улюбленою роботою.

«Я бажаю вам знайти роботу до душі й насолоджуватись життям», – зазначив Євген Івахненко, звертаючись до студентів Запорізького національного університету, зокрема представників факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму.

 

Спілкувався Влад Макаренко

 

Схожі новини