Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує відпочити на базі «Славутич» у Кирилівці або провести там «Дні здоров’я»

Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує відпочити на базі «Славутич» у Кирилівці або провести там «Дні здоров’я»

Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує відпочити на базі «Славутич» у Кирилівці або провести там «Дні здоров’я»
20.07.2020 10:46 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація літній відпочинок оздоровлення екскурсії вихідного дня спортивно-оздоровчий табір «Славутич» Дні здоров’я

Первинна профспілкова організація університету запрошує освітян, студентів та членів їхніх родин провести гарні літні дні на Азовському узбережжі – в спортивно-оздоровчому таборі «Славутич». За бажанням, ви можете обрати 10-денні заїзди, скориставшись максимально вигідними пропозиціями від ППО ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), або завітати сюди на кілька днів чи то обравши спеціалізовану екскурсію вихідного дня в «Дні здоров’я».

Тривають традиційні літні заїзди на «Славутичі». Отже саме сьогодні тут розпочалася нова зміна, яка завершиться 26 липня. Окрім цього, до завершення сезону передбачається ще три повноцінних заїзди, які відбуватимуться: 27 липня – 5 серпня, 6 серпня – 15 серпня, 16 серпня – 25 серпня.

На сьогодні замовлено й оплачено майже 400 путівок на базу «Славутич», у числі відпочивальників – представники ЗНУ та члени їхніх родин. На «День здоров’я», що відбувся минулими вихідними – 11 липня, сюди  завітали ще 45 осіб.  

Нагадуємо, що вартість проживання в цьому році для членів ППО ЗНУ фактично не змінилася порівняно із минулим періодом. Проживання у вагончиках залишається на рівні 80 грн на добу; у 3- та 4-місних будиночках – 100 грн; у 2-місних будиночках та 3-місних на 2-х осіб становить – 120 грн. Дещо підвищилася (на 20 грн) ціна на 2-місні помешкання із покращеними умовами, й наразі вона складає 220 грн на добу, а вартість 2-місних кімнат із поліпшеним комфортом – тепер 260 грн. Для сторонніх осіб перебування на ССОТ «Славутич» також дещо більше коштує і становить відповідно: 110 грн на добу; 140 грн; 170 грн; 290 грн і 330 грн.

Цього року, як і завжди, керівники профспілки, за ініціативи ректора ЗНУ Миколи Фролова, подбали про забезпечення оздоровлення членів університетського колективу. Це є першочерговим пріоритетом у складних умовах карантину. Із цією метою ППО ЗНУ спеціально виділяє кошти – на оздоровлення та харчування членів університетської профспілки, а це разом складає 1000 грн на кожну 10-денну путівку: передбачається 500 грн – на оздоровлення (5 днів проживання) та ще 500 грн – на харчування (обід і вечеря). Для тих, хто відпочиватиме на узбережжі Азовського моря протягом 5 діб, також передбачено відповідне покриття витрат: 2 дні проживання та харчування забезпечено за рахунок коштів ППО ЗНУ, а це разом складає 400 грн. Ще одним зручним, на думку фахівців профспілки, механізмом використання коштів є талони на харчування, які видають відпочивальникам на руки і які вони можуть використати на свій розсуд.

Для студентів – членів ППО ЗНУ, які скористалися путівками на 5 або 10 днів, також забезпечується утримання 1 дня за рахунок коштів профспілки. Розрахунки здійснено за умови перебування у 3-місному будинку. Варто також звернути увагу матерям, які виховують дитину без батька: для дитини теж забезпечуються такі самі умови перебування на «Славутичі», як і для членів профспілки.

Звертаємо вашу увагу ще на один важливий момент: роботу їдальні на базі забезпечують співробітники комбінату громадського харчування ЗНУ, а меню узгоджується з керівництвом університетської профспілки. Висока якість харчової продукції та дотримання всіх санітарних норм при її приготуванні гарантується. Окрім іншого, на ССОТ «Славутич» у період літнього відпочинку забезпечені усі необхідні заходи щодо дотримання умов карантину.

Для тих представників університетської спільноти, які з певних причин не можуть у літній період скористатися повноцінними путівками на відпочинок, профспілкова організація ЗНУ надає можливість в липні та серпні скористатися одноденними турами й завітати сюди у вихідні на «Дні здоров’я». Тут ви зможете добре відпочити – самостійно або разом із родиною, друзями – та з користю провести час. Дати таких турів: 18, 25 липня, 1 та 8 серпня.

Програма туру наступна: автобус до Кирилівки із Запоріжжя на один день відправляється о 6.00 ранку (збір групи: зупинка – Бібліотека ім. Горького). О 10.00 – прибуття в смт Кирилівку на ССОТ «Славутич». Далі – вільний час, відпочинок на пляжі. Для відпочивальників на території бази забезпечені необхідні санітарно-гігієнічні та інші умови: охайні туалети і душові, навіси від сонця у пляжній зоні, будиночки для перевдягання, ігровий майданчик, що забезпечує гарний активний відпочинок.

За бажанням, відпочивальники можуть відвідати аквапарк «Острів скарбів» або дельфінарій «Оскар» (із розкладом і цінами можна ознайомитись на сайті аквапарку і дельфінарію). Відправлення з Кирилівки о 18.00. Прибуття в Запоріжжя та висадка пасажирів у районах міста – 22.00-22.30 (Космічний р-н – Автовокзал – майдан Волі – площа Фестивальна – пр. Металургів – зуп. Каховська).

Вартість такої поїздки складає всього 200 гривень. Сюди включено: проїзд комфортабельним автобусом із кондиціонером, дворазове харчування (обід і вечеря), супровід керівником групи, групова туристична страховка. Увага: вхідні квитки на атракціони тощо окремо оплачують відпочивальники за бажанням.

Охочі залишитися на базі «Славутич» на довший термін також можуть винайняти будиночок, вагончик, номери різних категорій (від економ-класу до напівлюксу і люксу). Надалі харчування і проїзд додому оплачується самостійно.

Зверніть також увагу: обов'язковою є попереднє бронювання і передплата місць на екскурсії вихідного дня! Також посадка в автобус можлива лише при наявності індивідуальної захисної маски. Туроператор забезпечує антисептиком пасажирів в автобусі.

Для оформлення путівок на відпочинок та на екскурсії вихідного дня на базу «Славутич» необхідно заздалегідь звернутись до первинної профспілкової організації ЗНУ із заявою, паспортом, ідентифікаційним кодом та оплатити відповідну вартість замовлення. За детальною інформацією звертайтеся до представників ППО Запорізького національного університету: навчальний корпус № 4, аудиторії №№ 209, 212, 311. Телефони для довідок: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48, 066-577-54-86. Більш детальною з інформацією про відпочинок також можна ознайомитись на сайті за покликаннями: 

https://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=245

https://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=246

 

 

 

Схожі новини