Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованець ЗНУ Максим Пасько виборов бронзову медаль у першому онлайн-чемпіонаті Європи з ушу

03.08.2020 13:01 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет спорт перемога

Днями, за ініціативи Європейської федерації ушу, відбувся перший онлайн-чемпіонат Європи з цього виду спорту. Новий формат вирішили випробувати через карантин. За регламентом учасники мали надіслати відео своїх виступів на розсуд журі, яке і визначило переможців. Участь в онлайн-чемпіонаті Європи взяли понад півтисячі спортсменів із 26 країн. Зокрема, й ушуїсти України, які в підсумку вибороли 2 золота, 6 срібних і 12 бронзових нагород. Магістрант економічного факультету (спеціальність «Управління персоналом та економіка праці»), вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), представник Запорізької федерації ушу, майстер спорту України Максим Пасько виборов третє місце серед дорослих спортсменів у категорії бацзіцюань, (традиційний кулак). Крім того, спортсмен став четвертим у розділах наньцюань і наньгунь.

Нагадаємо, що минулого року на Відкритому міжнародному чемпіонаті Батумі-2019 з ушу-таолу Максим Пасько  здобув 1 золоту медаль в категорії Південний кулак, 1 срібну медаль – у категорії Південна палиця, 1 золоту медаль – у категорії Традиційний кулак та 1 срібну медаль – у категорії Традиційна палиця.