Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили оновлену інформацію щодо графіку поселення студентів у гуртожитки

У ЗНУ оприлюднили оновлену інформацію щодо графіку поселення студентів у гуртожитки

У ЗНУ оприлюднили оновлену інформацію щодо графіку поселення студентів у гуртожитки
04.08.2020 11:31 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи студентські гуртожитки графік поселення

Звертаємо увагу студентів й абітурієнтів, що цього року змінено порядок подання заяв на поселення у студентські гуртожитки ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) від різних категорій студентів. За інформацією, наданою начальником відділу виховної роботи Світланою Кондратенко, максимально оптимізовано алгоритм поселення студентів, а також дана процедура проходить у кілька сесій, вона підлаштована під освітній процес університету в умовах карантину.

Подання заяв на проживання в гуртожитках ЗНУ від претендентів відбувається в кілька етапів. Перший, основний етап, подання заяв від студентів старших курсів уже завершився, він тривав із 20 по 30 квітня. Факультетськими, коледжівськими та загальноуніверситетською комісіями з поселення в гуртожитки був затверджений перелік осіб, які матимуть право проживати в студентських гуртожитках у період 2020-2021 навчального року. Наразі відбудуться ще кілька сесій подання заяв на поселення, під час яких мають можливість це зробити ті, хто вперше поселятиметься в гуртожитки, і старшокурсники, які з певних причин не встигли надати необхідні документи, аби отримати місце в гуртожитку. Звертаємо увагу, що прийом заяв на поселення в студентських гуртожитках ЗНУ для різних категорій студентів відбудеться за таким графіком:

- із 3 по 13 серпня проходитиме прийом документів і реєстрація для вступників коледжів 2020 року (здобувачів фахової передвищої освіти) та студентів університету освітнього рівня «бакалавр», які не встигли подати пакет документів у квітні;

- із 5 по 12 вересня (останнього дня - до 10.00) триватиме подання документів від вступників на 1 курс бакалаврату;

- 13-14 вересня прийматимуться заяви від здобувачів вищої освіти ОР «магістр» 1 року навчання та вступників на старші курси ОР «бакалавр».

Особливу увагу на графіки подання заяв мають звернути вступники на 1 курс бакалаврату, які навчатимуться на умовах контракту. Із 15 вересня розпочнеться наступна сесія подання заяв на поселення в гуртожитки, але виключно на вакантні місця! Отже, найкращим варіантом для них буде вчасне внесення оплати за навчання і можливість подати заявку на поселення в першу сесію – до 12 вересня (до 10.00 цього дня), аби гарантовано отримати місця в гуртожитку.

Групи для поселення в гуртожитки формуватимуться наступним чином:

- 28, 31 серпня, 1 та 2 вересня відбудеться поселення студентів старших курсів, які продовжують навчання;

- вступники на 1 курс заселятимуться 10, 11 та 14 вересня за таким розкладом: 1) ті, хто подали заяви 5-7 вересня, заїжджатимуть у гуртожиток 10 вересня; 2) особи, які подали заяви 8-9 вересня, заселятимуться 11 вересня; 3) особи, що здійснили подачу документів 10-12 вересня, заселятимуться 14 вересня. Напередодні дня поселення студенти отримають направлення для поселення на електронну адресу, яку вказали при реєстрації заяви. У направленні буде вказана наступна інформація: № гуртожитку, № кімнати, етапи оформлення, суми до сплати та розрахункові рахунки.

Окрему увагу також звертаємо на графік поселення студентів Економіко-правничого фахового коледжу й Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, які починають навчальний рік із 1 вересня. Із 3 по 13 серпня претенденти подають електронні заяви на поселення. Уже 20 серпня відбудеться засідання комісій коледжів, які затвердять списки мешканців, а 21 серпня ці списки будуть оприлюднені. Процедура поселення студентів коледжів відбудеться 28 серпня. Тож слідкуйте за інформацією на сайті за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html .

Докладну інформацію щодо змін у правилах поселення в гуртожитки ЗНУ дивіться на сторінці відділу виховної роботи за покликанням:

http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html .

А також звертайтеся за уточненнями до фахівців відділу виховної роботи за тел.: 098-494-43-79; 050-850-43-83.  

 

 

 

 

Схожі новини