Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках додаткового набору існує можливість стати студентом Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ

Додатковий шанс стати студентом з’явився у тих випускників 9-х класів, хто мав намір вступити до Запорізького металургійного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за кошти фізичних або юридичних осіб продовжено. Відповідне рішення про продовження вступної кампанії для закладів фахової передвищої освіти було ухвалено Міністерством освіти і науки України з врахуванням особливостей вступу у 2020 році, що зумовлені реалізацією заходів задля запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19. рішення.

Шановні вступники, Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ – один з відомих закладів освіти не тільки нашого регіону, але й півдня України –запрошує вас подати заяви та документи до коледжу з 1 серпня й до 18 год. 22 серпня 2020 року. Ви можете обрати одну з таких спеціальностей: Галузеве машинобудування, Металургія (Виробництво сталі і феросплавів), Металургія (Обробка металів тиском), Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Залізничний транспорт, Транспортні технології (на залізничному транспорті).

Вступні іспити для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно, а рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 год. 31 серпня 2020 року.

Вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12 год. 03 вересня 2020 року. Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12 год. 5 вересня 2020 року.

Запорізький металургійний фаховий коледж нагадує, що металургійна галузь – це реальна професія, висока зарплатня, соціальні пакети, заняття спортом, практика на промислових підприємствах регіону, швидке кар’єрне зростання, це крок у надійне майбутнє. Чекаємо на вас!