Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує провести «Дні здоров’я» на вишівській базі «Славутич»

Профспілка ЗНУ запрошує провести «Дні здоров’я» на вишівській базі «Славутич»

Профспілка ЗНУ запрошує провести «Дні здоров’я» на вишівській базі «Славутич»
06.08.2020 13:23 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація екскурсії вихідного дня спортивно-оздоровчий табір «Славутич» Дні здоров’я

Первинна профспілкова організація ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадує, що освітяни, студенти та члени їхніх родин мають можливість не лише відпочити на Азовському узбережжі в спортивно-оздоровчому таборі «Славутич», замовивши кількаденну путівку, а й відвідати цей чудовий морський куточок під час одноденної спеціалізованої екскурсії вихідного дня в «Дні здоров’я». Така чудова нагода – відірватися від міської метушні й виїхати на море – передбачена 15 і 23 серпня. Тим більш, що ця максимально вигідна пропозиція від ППО коштує лише 200 грн.

Тут ви зможете добре відпочити – самостійно або разом із родиною, друзями – та з користю провести час. Програма туру наступна: автобус до Кирилівки із Запоріжжя на один день відправляється о 6.00 ранку (збір групи – зупинка біля Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки). О 10.00 – прибуття в смт Кирилівку на ССОТ «Славутич». Далі – вільний час, відпочинок на пляжі. Для відпочивальників на території бази забезпечені необхідні санітарно-гігієнічні та інші умови: охайні туалети і душові, навіси від сонця у пляжній зоні, будиночки для перевдягання, ігровий майданчик, що забезпечує гарний активний відпочинок.

За бажанням, відпочивальники можуть відвідати аквапарк «Острів скарбів» або дельфінарій «Оскар» (із розкладом і цінами можна ознайомитись на сайті аквапарку і дельфінарію). Відправлення з Кирилівки о 18.00. Прибуття в Запоріжжя та висадка пасажирів у районах міста – 22.00-22.30 (Космічний р-н – Автовокзал – майдан Волі – площа Фестивальна – пр. Металургів – зуп. Каховська).

У вартість туру включено: проїзд комфортабельним автобусом із кондиціонером, дворазове харчування (обід і вечеря), супровід керівником групи, групова туристична страховка. Увага: вхідні квитки на атракціони тощо окремо оплачують відпочивальники за бажанням.

Охочі залишитися на базі «Славутич» на довший термін також можуть винайняти будиночок, вагончик, номери різних категорій (від економ-класу до напівлюксу і люксу). Надалі харчування і проїзд додому оплачується самостійно.

До відома відпочивальників: на університетській базі функціонує їдальня, де цього року працюють співробітники комбінату громадського харчування ЗНУ. Меню узгоджується з керівництвом університетської профспілки. Висока якість харчової продукції та дотримання всіх санітарних норм при її приготуванні гарантується. Отже якісна й смачна їжа пропонується за помірними цінами, які є чи не найменшими на території усього узбережжя Кирилівки. Окрім іншого, на ССОТ «Славутич» у період літнього відпочинку забезпечені усі необхідні заходи щодо дотримання умов карантину.

Зверніть також увагу: обов'язковою є попереднє бронювання і передплата місць на екскурсії вихідного дня! Також посадка в автобус можлива лише при наявності індивідуальної захисної маски. Туроператор забезпечує антисептиком пасажирів в автобусі.

Для оформлення путівок на відпочинок та на екскурсії вихідного дня на базу «Славутич» необхідно заздалегідь звернутись до первинної профспілкової організації ЗНУ із заявою, паспортом, ідентифікаційним кодом та оплатити відповідну вартість замовлення. Детальну інформацію щодо відпочинку можна отримати від представників ППО Запорізького національного університету: навчальний корпус № 4, аудиторії №№ 209, 212, 311. Телефони для довідок: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48, 066-577-54-86.

Більш детально про відпочинок дивіться також на сайті за покликаннями: 

http://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=51715&lang=ukr&news_code=pervinna-profspilkova-organizatsiya-znu-zaproshu---vidpochiti-na-bazi---slavutich---u-kirilivtsi-abo-provesti-tam---dni-zdorov---ya--

https://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=245

https://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=246

 

 

 

 

Схожі новини