Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованцю ЗНУ, відомому спортсмену Сергію Фролову вручили медаль «За працю і звитягу»

10.08.2020 09:24 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет спорт нагородження

Під час позачергової сесії Запорізької обласної ради відомому спортсмену, вихованцю Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергію Фролову вручили медаль «За працю і звитягу». Випускника юридичного факультету ЗНУ відзначили почесною нагородою до Дня Конституції України.

Нагадаємо, що на рахунку в цього спортсмена в минулому – кілька вагомих перемог. У Всесвітніх Іграх військовослужбовців-2019 він приніс Україні золоту медаль на дистанції 1500 м вільним стилем, а також – на дистанціях 800 та 400 м вільним стилем здобув срібло й бронзу відповідно. А ще під час навчання в Запорізькому національному університеті Сергій Фролов приніс національній збірній Україні нагороду під час Всесвітньої літньої Універсіади в Китаї. До речі, його бронза стала другою медаллю, здобутою представниками запорізьких ЗВО на цьому престижному спортивному змаганні світового рівня. Того разу на дистанції 800 м вільним стилем він фінішував третім, із результатом 7:51.06.

Серед останніх досягнень Сергія Фролова – дві срібні медалі (на дистанціях 200 м і 400 м вільним стилем) на першому етапі Кубка України з плавання, який нещодавно, вперше після завершення карантину, відбувся в м. Дніпрі.