Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ – серед десяти найкращих студентів Запорізького краю

Студент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ –  серед десяти найкращих студентів Запорізького краю

На позачерговій сесії Запорізької обласної ради було розглянуто низку питань, серед яких – призначення кращим студентам нашого регіону стипендій обласної ради з 1 вересня 2020 року до 31 січня 2021 року. Серед десятки найкращих – студент 3 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Євгеній Меліхов.

Запорізький національний університет по праву пишається ним, адже Євгеній Меліхов – талановитий і відповідальний, старанний та працьовитий студент. До речі, Євгеній паралельно навчається на заочному відділенні за спеціальністю «Облік та оподаткування».

Притаманні Євгенію Меліхову вимогливість до себе, комунікабельність і доброзичливість допомагають йому завжди бути у вирі інститутського життя. Хлопець користується повагою викладачів та студентів, він не тільки відмінно вчиться, але й з першого курсу є активним учасником наукового й громадського життя університету.

За минулий навчальний рік Євгеній опублікував 13 тезисів на різного рівня конференціях, серед яких – міжнародна науково-практична конференція «Вплив цифрової освіти на розвиток людського капіталу», XІІІ Всеукраїнська науково-практична web-конференція аспірантів, студентів та молодих вчених «Комп’ютерні інтелектуальні системи та мережі», засідання круглого столу «Актуальні проблеми проведення економічних, товарознавчих, будівельних експертиз та правові шляхи їх вирішення», міжнародна науково-практичнай конференція «International Scientific-practical conference «Theory and practice problems and prospects 2020» тощо.

У складі команди інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ «Ефективність» Євгеній Меліхов брав участь у кейс-чемпіонатах від Метінвесту та Національного банку України. Команда двічі опинялася серед півфіналістів. Євгеній – неодноразовий учасник інтелектуальних змагань (міжнародна ICM- олімпіада, брейн-ринг, «Що? Де? Коли?» та ін.), а також – різноманітних проектів: «Інтенсив з медіаграмотності та політичної обізнаності», «SportStar 2019», марафон політичних реформ м. Запоріжжя, «Використання арт-техніки у освітньому процесі» тощо. Євгеній одержав перемогу у факультетському етапі конкурсу «Студент року-2019», він – слухач мережної академії Cisco, постійний учасник профорієнтаційних заходів.

Колектив інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету вітає Євгенія Меліхова з високою оцінкою його навчальної й позанавчальної діяльності та бажає подальших успіхів і перемог.

Інженерний навчально-науковий інститут