Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулись співбесіди для абітурієнтів пільгових категорій для вступу на бакалаврат

У ЗНУ відбулись співбесіди для абітурієнтів пільгових категорій для вступу на бакалаврат

У ЗНУ відбулись співбесіди для абітурієнтів пільгових категорій для вступу  на бакалаврат
19.08.2020 14:50 Все Головні новини Вступ-2020 співбесіди пільгові категорії Приймальна комісія ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває вступна кампанія-2020 для абітурієнтів, які виявили бажання отримати вищу освіту. З 16 по 18 серпня у ЗНУ були проведені співбесіди для абітурієнтів пільгових категорій, які вступають на бакалаврат через вступні іспити. Співбесіди проводились з конкурсних предметів.

Серед цієї категорії абітурієнтиів є вступники, які належать до квоти-1. До цього переліку належать: особи з інвалідністю внаслідок війни.
Звертаємо окрему увагу представників «квоти-2», до якої належать особи, які вступають за програмою «Крим-Україна», які проживають на тимчасово окупованій території й не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи або переселилися з неї після 01 січня 2020 року. До 19 серпня їм необхідно подати документи до приймальної комісії ЗНУ задля участі у конкурсі.
Щоб отримати інформацію з будь-якого питання, пов’язаного з перебігом вступної кампанії-2020, звертайтеся до приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66-б, навч. корпус №2, каб. 115, або телефонуйте: 289-12-68, 228-75-38. Крім того, вся необхідна інформація щодо вступу розміщена на сторінці приймальної комісії на сайті ЗНУ за покликаннями: https://pk.znu.edu.ua/ та https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/

Схожі новини