Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету активно долучаються до міжнародних програмах

Студенти економічного факультету активно долучаються до міжнародних програмах

20.08.2020 10:50 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет міжнародна діяльність академічний обмін

Студенти економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – серед постійних учасників програм академічного обміну. Зокрема, студентка 3 курсу спеціальності «міжнародна економіка» Анастасія Безугла нещодавно вирішила взяти участь програмі культурного обміну США Global UGRAD.

Ось що розповідає дівчина про свій досвід підготовки до участі в міжнародній культурній програмі:
- Студентство – це час можливостей та успішного росту, тому минулого року я вирішила спробувати свої сили в програмі культурного обміну США Global UGRAD. Відразу хочу вас запевнити, що це, одночасно, й легко, і важко. Легко для тих, хто живе мрією поїхати до Америки та готовий викласти всю енергію та сили на шляху до перемоги. А між тим – і важко, особисто для мене, сісти за написання есе та встигнути все зробити до дедлайну.
У мене була не одна причина, чому саме я хотіла дійти фіналу програми. Перш за все, у мене було бажання побачити країну, що абсолютно відрізняється від нашої, дізнатися про її культуру, населення та збагатити свій життєвий досвід. По-друге, представити Запорізький національний університет на міжнародній арені та стати членом мультинаціональної спільноти, розповісти про те, як я пишаюся своєю альма-матер, здебільшого економічним факультетом. І, звісно, вивчити нові дисципліни за фахом, ознайомитися із системою закордонного викладання та покращити свою англійську.
Що ж, усе почалось як у всіх – із пошуку в інтернеті. Я одразу зацікавилася даною програмою обміну й почала активну діяльність, спрямовану на досягнення моє омріяної мети. Як незабаром з’ясувалось, роботи – непочатий край. І встигни зібрати всі потрібні документи, грамоти й сертифікати, і напиши декілька есе, і переклади все це на англійську, і правильно заповни аплікаційну форму… Чесно кажучи, я б навряд чи впоралась із цим сама до закінчення терміну подачі заявки.
Звичайно, завжди складно щось почати, а ще складніше – не здатися й довести почате до кінця. І тим не менш, завжди знайдуться люди, які не байдужі до твоїх проблем та переживань. Тож хочу висловити подяку колективу економічного факультету під керівництвом декана, професора Алли Череп, що завжди сприяє виїзду студентів за кордон та допомагає подолати труднощі. А також – співробітникам міжнародного відділу ЗНУ, зокрема Карі А.Д. та моїм науковим керівникам Малтиз В.В. та Линенко А.В.
Завдяки спільним зусиллям мені вдалося пройти 2 тури у програмі (відбір за есе та Skype-співбесіда). Це мотивує на досягнення нових вершин та прагнення бути кращою!