Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, суддя Запорізького окружного адміністративного суду Наталя Стрельнікова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, суддя Запорізького окружного адміністративного суду Наталя Стрельнікова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, суддя Запорізького окружного адміністративного суду Наталя Стрельнікова
28.08.2020 10:22 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішна реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні у його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь про студентські роки й професійне становлення вихованки вишу. яка закінчила юридичний факультет ЗНУ (тоді – Запорізького державного університету) у 2001 році, судді Запорізького окружного адміністративного суду Наталі Стрельнікової.

Ось що розповіла про свої студентські роки й професійну кар’єру Наталя Вікторівна:
- У старших класах школи розглядала для себе два варіанти подальшого шляху : вступ до ЗДУ (зараз – Запорізький національний університет) на факультет романо-германської філології або до юридичного факультету. Такий вибір був обумовлений тим, що мені в школі більше подобались гуманітарні науки і були цікаві обидва напрямки. Але оскільки моя мати була суддею суду загальної юрисдикції першої інстанції та на той час мала стаж у цій галузі понад 25 років, я добре розуміла наскільки надвіповідальна й складна така професія. Тому, як в людини відповідальної, у мене були певні вагання, однак готувалася до вступу в обох напрямках. І все ж таки, обрала юридичний факультет, як найбільш цікавий і знайомий для мене.
Обрала саме ЗДУ, оскільки це – державний заклад освіти, про який чула багато добрих відгуків, і не помилилася. Й на сьогодні отримані в цьому закладі фундаментальні знання є запорукою мого успіху в професії юриста та судді. Особливо запам’яталися ідеально чіткі, лаконічні та змістовні лекції і продуктивні семінари викладача з теорії держави та права Тищенкової С.О., викладача з адміністративного права (на сьогодні – декана факультету) Коломоєць Т.О. та з конституційного права України – Наливайко Л.Р. та багатьох інших викладачів – професійних, цікавих, талановитих та розумних. Вдячна кожному за отриманні знання та увагу до нас як студентів.
Також у 2003-2004 роках закінчила навчання на базі факультету професійної підготовки суддів у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого, який традиційно вважається одним з найкращих вишів юридичного напрямку в Україні. Але можу сказати, що у порівнянні з випускниками цього та інших ВУЗів України, з якими я навчалася, мій рівень знань був одним із найкращих. Навчання в цьому університеті закінчила на «відмінно», покладаючись переважно на знання, отримані в ЗДУ. Окремо хочу згадати про своїх одногрупників та однокурсників, серед яких була і є величезна кількість цікавих та дуже талановитих людей, до рівня яких я тягнулась під час навчання. І зараз, звісно, рада бачити кожного й із задоволенням спостерігаю за їх професійним успіхом в обраній діяльності.
Після закінчення університету я деякий нетривалий час працювала юристом на підприємстві, після чого розпочала свою трудову діяльність у судовій системі: працювала консультантом та начальником відділу з розгляду звернень громадян в апеляційному суді Запорізької області та помічником судді у районному суді. І протягом цього часу я додатково переконалася в тому, наскільки складна, відповідальна й необхідна суспільству й водночас цікава професія судді. Коли мій вік, стаж та досвід, отриманий під час роботи в судовій системі дозволили мені подати документи для призначення на посаду судді, вакантних посад у м. Запоріжжі не було. І тому я вирішила почати з районного суду й не гаяти час, очікуючи можливі посади у місті, а отримувати необхідний професійний досвід там, де вже є така можливість.
Після проходження всіх належних процедур у 2006 році я була призначена на посаду судді Великобілозерського районного суду, а у 2008 р. – на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду, який на той час тільки-но був утворений. Тут і працюю до сьогодні. Знаходжуся в гарному професійному колективі, розумію, що зробила правильний вибір професії у своєму житті. Певно, у моєму успіху зіграли свою роль багато чинників – і дещо вдалий збіг життєвих обставин, і наполегливість та вірність обраному шляху, постійна праця, але основний фундамент було закладено під час навчання на юридичному факультеті Запорізького національного університету.
Звертаючись до студентів університету та його вступників, я бажаю їм успіхів у виборі подальшої професійної діяльності та, звісно, рекомендую юридичний факультет ЗНУ, якщо ви мрієте стати юристом. Оскільки, звісно за умови бажання та наполегливості у навчанні, ви там обов’язково отримаєте якісну юридичну освіту, яка стане запорукою вашого майбутнього професійного успіху.

Схожі новини