Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався прийом документів на підготовчі курси для вступників-2021

У ЗНУ розпочався прийом документів на підготовчі курси для вступників-2021

У ЗНУ розпочався прийом документів на підготовчі курси для вступників-2021
28.08.2020 14:27 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси

Двадцять п’ятого серпня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартував прийом заяв на 8-місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – вечірня, заочна та дистанційна.

Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4200.ukr.html
Тривалість занять – із 14 вересня 2020 року до 16 травня 2021 року.
Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до ЗНО майже з усіх предметів. Підготуватись можна з одного або декількох предметів.
Предмети, за якими можна підготуватись до складання ЗНО:
- Українська мова та література
- Історія України
- Англійська мова
- Математика
- Фізика
- Біологія
- Хімія
- Німецька мова
- Географія
- Творчий конкурс (вокал, хореографія, сценічне мистецтво, дизайн, архітектура).
За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2020 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.
Заняття на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів. Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.
Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:
• заяву про зарахування на підготовчі курси,
• 1 фото 3х4,
• ксерокопію паспорта,
• довідку із закладу освіти,
• копію квитанції про оплату.
Вартість за весь період навчання за один предмет:
- вечірня форма навчання – 1 100 грн
- заочна форма навчання – 550 грн
- дистанційна форма навчання – 550 грн
Для відвідування занять на підготовчих курсах слухачі курсів можуть обрати один із корпусів Запорізького національного університету, відповідно до місця проживання: навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б) або Л-корпус Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10).
За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, e-mail: vdpp_znu@ukr.net , телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU
Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!

Схожі новини