Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центральноєвропейська академія навчання та сертифікації висловила подяку ректору ЗНУ Миколу Фролову за плідну співпрацю

Центральноєвропейська академія навчання та сертифікації висловила подяку ректору ЗНУ Миколу Фролову за плідну співпрацю

Центральноєвропейська академія навчання та сертифікації висловила подяку ректору ЗНУ Миколу Фролову за плідну співпрацю
02.09.2020 10:29 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет проєктна діяльність міжнародна онлайн-конференція подяка

Днями на ім’я ректора ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Миколи Фролова надійшла подяка від Центральноєвропейської академії навчання та сертифікації (CEASC) в особі її президента Миколи Смолінського. У цьому документі висловлюється щира вдячність за співпрацю в рамках організації а проведення  Міжнародної конференції «Проєктний підхід в дидактичній діяльності закладу освіти – міжнародний вимір», що відбулася 7 серпня. Цей захід проходив в онлайн-форматі та був присвячений проєктній та грантовій діяльності. Запорізький національний університет – один із співорганізаторів цієї конференції. У ній взяли участь більш ніж 65 учасників з України, Польщі та Словаччини.

Президент CEASC подякував ректору ЗНУ за можливість ділитися досвідом та переймати кращі практики проєктного підходу в галузі вищої освіти для побудови успішного партнерства.

Крім того, подяку від Центральноєвропейської академії навчання та сертифікації за допомогу в організації та безпосередню участь у заході отримала доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики біологічного факультету Олена Бойка.

Варто відзначити, що на сьогодні в ЗНУ триває процес підготовки до підписання Меморандуму про співпрацю з Центральноєвропейською академією навчання та сертифікації, у якому, зокрема йтиметься про стратегічні напрямки співпраці між вишем та цією організацією.

Нагадаємо, що починаючи з 2005 року, команда CEASC працює задля розвитку таких галузей, як освіта, бізнес, громадський сектор, а також – задля розвитку органів місцевого самоврядування. ЇЇ представники навчають і консультують щодо стратегування, проєктного підходу, виходу на нові ринки, створення проєктних офісів, Агенцій регіонального та локального розвитку. Тож її керівництво зацікавлене в досвіді проєктної діяльності ЗНУ – провідного вишу Півдня України, що має досвід успішної участі у численних грантових проектах міжнародного рівня.

Більше інформації про Центральноєвропейську академію навчання та сертифікації – за покликанням: http://www.ceasc.net/?fbclid=IwAR228-b_JxDdGiG9hUXTBBrFqZOX1LTu5eaxdAa0iUf2MpfocZ8V4HK3I4c

 

 

 

 

 

Схожі новини