Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Навчальний рік для першокурсників Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ розпочався натхненно

Навчальний рік для першокурсників Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ розпочався натхненно

Навчальний рік для першокурсників Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ розпочався натхненно
03.09.2020 11:53 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж свято посвята в студентства освітній процес

Першого вересня в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся урочистий захід, присвячений початку навчального року.

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж належить до кола найстаріших закладів вищої освіти Півдня України. Заснований у 1935 році як вечірній енергетичний технікум для підготовки спеціалістів з експлуатації Дніпровської гідроелектростанції, в нинішньому році коледж переступив межу свого вісімдесятого набору студентів. Головними героями цього дня стали, звичайно ж, першокурсники, яких зустрічали їхні куратори та представники студентського самоврядування. Вони провели студентів 1 курсу кабінетами та аудиторіями, познайомили з навчальним закладом. Лідери студентського самоврядування, розповідаючи про своє яскраве й захоплююче студентське життя, вручали кожному новачку символічний значок і повітряні кульки на згадку про їхній перший навчальний день.

Дотримуючись протиепідемічних заходів, керівництво коледжу забезпечило на вході температурний скринінг учасників, а в разі необхідності молодим людям надавалися захисні маски. Від імені адміністрації Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ юних студентів привітали директор ЗГЕФК ЗНУ Віктор Черненко та заступник директора з виховної роботи Світлана Усова. Віктор В’ячеславович і Світлана Вікторівна, привітавши молоде покоління з початком нового етапу в їхньому житті, закликали хлопців і дівчат якомога швидше вливатися в студентські ряди навчального закладу, а також побажали молодим людям стати активними учасниками його життя. І, зрозуміло, представники адміністрації підкреслили, що навчання в коледжі - це тільки перша сходинка в становленні майбутніх фахівців, в їхньої кар’єрі, та висловили впевненість, що всі першокурсники-2020 продовжать своє навчання в Запорізькому національному університеті.

Ознайомча екскурсія, яку для молодих людей провели куратори, не залишила байдужими нікого. Хлопцям і дівчатам показали актову залу, їдальню, лабораторії коледжу і, звичайно ж, численні спортивні зали. У першокурсників відразу ж розгорілися очі від цього розмаїття, тому багато з них записалися до різних спортивних секцій. І, безумовно, однією з родзинок цієї екскурсії стало відвідування музею гідроенергетичного коледжу. Перший навчальний день для студентів 1 курсу ЗГЕФК ЗНУ пройшов цікаво та залишив по собі чудові враження. Вітаємо весь колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу з початком навчального року, а першокурсникам бажаємо якомога швидше стати справжніми студентами, які будуть впевнено крокувати до успіху.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини