Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт представниці біологічного факультету Ксенії Короткої визнали одним із кращих на всеукраїнському конкурсі

Проєкт представниці біологічного факультету Ксенії Короткої визнали одним із кращих на всеукраїнському конкурсі

Проєкт представниці біологічного факультету Ксенії Короткої визнали одним із кращих на всеукраїнському конкурсі
08.09.2020 12:13 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет проєктна діяльність перемога

Випускники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) повсякчас беруть участь у престижних конкурсах проєктів. Часто їхні імена можна побачити серед переможців проектних змагань. Це переконливе свідчення того, що отримані під час навчання у виші знання дають їм змогу стати справжніми фахівцями своєї справи. Цього разу чергову перемогу ЗНУ принесла старший лаборант кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Ксенія Коротка – випускниця біологічного факультету за спеціальністю 205 «Лісове та садово-паркове господарство».

Мабуть, усі, навіть ті, хто далекий від галузі ландшафтної архітектури, чули про відомий престижний конкурс виставкових садів «Челсі», який щорічно проходить у Англії. Цього року конкурс такого типу відбувся і в Україні. У ботанічному саду ім. Фоміна були розміщені ділянки, на яких ландшафтні архітектори та дизайнери з усіх куточків України втілювали в життя свої проєкти з оформлення території. Їхню творчу роботу оцінювало компетентне журі.

Велике враження на представників суддівської колегії справила робота представниці Запорізького національного університету – старшого лаборанта кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Ксенії Короткої. Вона гідно представила наш ЗВО і отримала за свій проект «Посмішка соняшника» диплом лауреата конкурсу ІІІ ступеня. Тобто посіла 3-е місце серед найвідоміших майстрів ландшафтного дизайну Україні.

Доцент кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка, розповідаючи про перемогу Ксенії Короткової в конкурсі Національної премії ландшафтної архітектури та садового дизайну, зауважила, що такі результати свідчать про те що наш університет готує найкращих фахівців, які дійсно є конкурентоспроможними на ринку. Також викладач додала. Що колектив біологічного факультету вітає Ксенію та зичить їй нових досягнень і перемог.

 

Схожі новини