Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт представниці біологічного факультету Ксенії Короткої визнали одним із кращих на всеукраїнському конкурсі

08.09.2020 12:13 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет проєктна діяльність перемога

Випускники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) повсякчас беруть участь у престижних конкурсах проєктів. Часто їхні імена можна побачити серед переможців проектних змагань. Це переконливе свідчення того, що отримані під час навчання у виші знання дають їм змогу стати справжніми фахівцями своєї справи. Цього разу чергову перемогу ЗНУ принесла старший лаборант кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Ксенія Коротка – випускниця біологічного факультету за спеціальністю 205 «Лісове та садово-паркове господарство».

Мабуть, усі, навіть ті, хто далекий від галузі ландшафтної архітектури, чули про відомий престижний конкурс виставкових садів «Челсі», який щорічно проходить у Англії. Цього року конкурс такого типу відбувся і в Україні. У ботанічному саду ім. Фоміна були розміщені ділянки, на яких ландшафтні архітектори та дизайнери з усіх куточків України втілювали в життя свої проєкти з оформлення території. Їхню творчу роботу оцінювало компетентне журі.

Велике враження на представників суддівської колегії справила робота представниці Запорізького національного університету – старшого лаборанта кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Ксенії Короткої. Вона гідно представила наш ЗВО і отримала за свій проект «Посмішка соняшника» диплом лауреата конкурсу ІІІ ступеня. Тобто посіла 3-е місце серед найвідоміших майстрів ландшафтного дизайну Україні.

Доцент кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка, розповідаючи про перемогу Ксенії Короткової в конкурсі Національної премії ландшафтної архітектури та садового дизайну, зауважила, що такі результати свідчать про те що наш університет готує найкращих фахівців, які дійсно є конкурентоспроможними на ринку. Також викладач додала. Що колектив біологічного факультету вітає Ксенію та зичить їй нових досягнень і перемог.