Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетська спільнота вітає із ювілеєм старшого викладача кафедри англійської філології Валентину Ємельянову

Університетська спільнота вітає із ювілеєм старшого викладача кафедри англійської філології Валентину Ємельянову

Університетська спільнота вітає із ювілеєм старшого викладача кафедри англійської філології Валентину Ємельянову
14.09.2020 09:08 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології ювілей привітання

Днями святкувала свій ювілейний день народження чудова жінка та справжній професіонал своєї справи – старший викладач кафедри англійської філології Валентина Ємельянова. Понад сорок років її педагогічної діяльності пов’язані у багатьох моментах із Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University), а 25 із них – безпосередньо присвячені роботі на кафедрі англійської філології ФІФ.

До речі, саме в цьому університеті Валентина Миколаївна здобула базову вищу освіту: закінчивши тоді ще ЗДПІ (Запорізький державний педагогічний університет), отримала диплом спеціаліста (1978). А згодом, уже в ЗНУ, – ступінь магістра і кваліфікацію викладача вищої школи (2009). На початку своєї професійної кар’єри викладала англійську та німецьку мови в середніх школах України та Азербайджану, набуваючи неоціненний педагогічний досвід і навички роботи з молоддю. Із 1995 року працювала викладачем, а згодом – старшим викладачем кафедри англійської філології. Увесь цей час вона демонструвала глибокі знання англійської мови та професійне володіння методами викладання іноземних мов. А ще, завдяки неперевершеним організаторським здібностям, вона довгий час обіймала посаду заступника декана з профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології.

Вона – постійний учасник численних факультетських та університетських наукових і методичних заходів, де часто виступає організатором і спікером. Зокрема, шановна ювілярка активно працює з майбутніми абітурієнтами, шкільною молоддю та викладачами шкіл: допомагає в проведенні Днів відкритих дверей, тижнів англійської мови, олімпіад, консультацій для випускників шкіл міста і області, семінарів-тренінгів для вчителів шкіл і закладів вищої освіти різного рівня акредитації, що часто проходять під її безпосереднім керівництвом.

Сьогодні шановна Валентина Миколаївна продовжує викладати практичний курс першої іноземної мови (англійської) для студентів факультету, а також здійснює дослідження за напрямом «Профорієнтаційна робота як засіб формування пізнавальної та професійної мотивації студента». Свій багаторічний неоціненний досвід і знання вона передає молодому поколінню майбутніх викладачів та педагогів, а також із задоволенням надає суттєву допомогу і практичні  поради своїм колегам по роботі.

Доброзичливу, небайдужу, чуйну людину – Валентину Миколаївну Ємельянову – люблять і поважають представники університетської спільноти, друзі та студенти. Від щирого серця у цей прекрасний і знаменний для Вас день, шановна ювілярко, зичимо успіхів і процвітання! А також міцного здоров’я на многії літа, аби здійснилися усі Ваші плани, мрії та бажання!

 

Схожі новини